Skocz do zawartości

Zestaw do gier 2500-2700zl


Recommended Posts

Procesor: PROCESOR CORE I5 2400 3.1GHZ LGA1155 BOX (BX80623I52400 910678) 715.00

Płyta główna: ASROCK H61ICAFE INTEL H61 LGA 1155 (PCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/DDR3) 284.00

Pamięć RAM: GOODRAM DDR3 4096MB PC1333 DUAL 2 X 2048 CL9 (GR1333D364L9/4GDC) 81.00

86.00[/b]

Karta graficzna: GIGABYTE AMD RADEON HD7850 2048MB DDR5/256BIT DVI/HDMI/DP PCI-E (975/4800) (WER.OC - OVERCLOCK) (GV-R785OC-2GD) 949.00

Dysk twardy HDD: SEAGATE 500GB ST500DM002 SATA III 16MB 285.00

Napęd optyczny: DVD-REC ASUS DRW-24B5ST SATA CZARNY BOX (DRW-24B5ST/BLK/G/AS) 85.00

Obudowa: SILENTIUMPC BRUTUS 410 PURE BLACK (BT-410) 140.00

Zasilacz: ZASILACZ AEROCOOL STRIKE-X 500W - 80+ BRONZE (AEROPGSSTRIKE-X-500) 223.00[/b]

 

http://www.kombo.krakow.pl

SUMA: 2762.00zł

Edytowane przez Lowrey
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer
Gość JackHammer

Do Lowrey -> Najpierw "krytykujesz" to że wujashek dał słabszą kartę... WTF?! dał przecież ten sam model karty HD 7850 tyle że Sapphire a nie Gigabyte (fakt że wersja OC ale podkręcenie karty to nie jest wielki problem). Dobra idziemy dalej, za i5 2400 (715zł) takty 3,1Ghz który ty proponujesz jest naprawde w h. wydajniejszy od i5 2320 3,0Ghz (676zł) no ale do mega wydajności 100mhz warto dopłacić.

 

Wg. mnie nie ma sensu kupować płyty za 300zł do zestawu bez OC.

 

Wiem że chcesz sobie + nabić :P

Link to post
Share on other sites

Do Lowrey -> Najpierw "krytykujesz" to że wujashek dał słabszą kartę... WTF?!

Ale ja nie krytykowałem użytkownika @wujashek, tylko stwierdziłem, że jesli nie będzie OC, to warto wybrać HD 7850 od Gigabyte.

 

Dobra idziemy dalej, za i5 2400 (715zł) takty 3,1Ghz który ty proponujesz jest naprawde w h. wydajniejszy od i5 2320 3,0Ghz (676zł) no ale do mega wydajności 100mhz warto dopłacić. Wg. mnie nie ma sensu kupować płyty za 300zł do zestawu bez OC. Wiem że chcesz sobie + nabić :P

Sprawdz testy i4-2400 i i5-2320, to zrozumiesz, że warto dopłacić te kilkadziesiąt złotych. Jeżeli autor tematu może dołożyć, to niech wezmie lepszą płytę, ja osobiście w życiu bym nie kupił m-atx w dodatku tak okrojonego.

Link to post
Share on other sites

niezbyt dobry zasilacz :P jest dosc glosny.

Ale ma mocną linie + 12 i dużo W na tej linii:-) XFX, Aerocool, co nie wybierze i tak będzie dobre w tym przedziale cenowym:-)

Edytowane przez Lowrey
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

To to by można dać XFX Core 550W lub OCZ ZS 550W. CytatXFX, Aerocool, co nie wybierze i tak będzie dobre w tym przedziale cenowym:-) XFX z Aerocool porównujesz? Haha...

Dołączam się :D hahaha

 

Aerocool z XFX (or OCZ) to jak porównać malucha do BMW

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chodzi o sens, najpierw walisz XFX (części robi do niego SeaSonic, który jest najlepszym producentem zasilaczy) i kolejny jest beznadziejny Aeroszit. To jakbyś porównał Obsidiana 800D z iBoxem, czy jak kolega wyżej mówi BMW z Fiatem 126p.

Porównujesz zasilacz 600 W z 550 W, który tak jak pisałem ma mocniejszą linie i więcej amp, więc jest bardziej przyszłosćiowy, niż ten 550W od XFX. Tak, wiem, że Seasonic robi części do XFX, nic nowego nie napisałeś.

 

Najlepszym producentem twierdzisz? Do zasilaczy od SuperFlower'a mu jednak trochę brakuję.

Link to post
Share on other sites

Porównujesz zasilacz 600 W z 550 W, który tak jak pisałem ma mocniejszą linie i więcej amp, więc jest bardziej przyszłosćiowy, niż ten 550W od XFX. Tak, wiem, że Seasonic robi części do XFX, nic nowego nie napisałeś.

Umówmy się, że uzupełnisz wiedzę, to dokończymy dyskusję.

 

Najlepszym producentem twierdzisz? Do zasilaczy od SuperFlower'a mu jednak trochę brakuję.

Choinkowym wyglądem jest lepszy? Każdy co zna się na zasilaczach choć w średnim stopniu powie o SeaSonic nie o SuperFlower.

 

ale wy sie spinacie

Tam spinamy, prowadzimy luźną dyskusję i każdy ma swoje zdanie. Jakoś tak mam, że z osobami lubiącymi CPU od AMD zazwyczaj się nie dogaduję.
Link to post
Share on other sites

Umówmy się, że uzupełnisz wiedzę, to dokończymy dyskusję. Choinkowym wyglądem jest lepszy?

Show me what you do:-) Ja nie muszę.:-)

 

Każdy co zna się na zasilaczach choć w średnim stopniu powie o SeaSonic nie o SuperFlower.

Gdybym był nie miły, to napisałbym, że właśnie się zdegradowałeś w tym stwierdzeniu, ale nie będę tego komentował dalej, bo nie ma sensu, a dalsza dyskusja jest zbędna.

 

Tam spinamy, prowadzimy luźną dyskusję i każdy ma swoje zdanie. Jakoś tak mam, że z osobami lubiącymi CPU od AMD zazwyczaj się nie dogaduję.

"Lubiącymi" - Kupiłem w danym momencie to na co mnie było stać, choć popełniłem błąd, bo gdybym się troszkę wstrzymał, to dzisiaj siedział bym na i5-2400.

 

 

Koniec z mojej strony.

Link to post
Share on other sites

a rozważyliście opcję,

 

Core i3 + HD7870

 

ograniczyć nie będzie ~różnic i tak nie ma odczuwalnych między i5, gry bardziej na kartę graficzną lecą niż na proca

a za 2 lata jak stanieją Ivy Bridge ewentualnie może sobie wymienić

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...