Skocz do zawartości

Przywracanie sys. Windows 7 Ultimate-czarny ekran


Recommended Posts

Witam, po procesie przywracania sys. i ponownym uruchomieniu komputera mam czarny ekran oraz kursor, komp nie reaguje na skrót alt+ctrl+del, nie da się również wejść na awaryjny sys. ponieważ znowu mam znowu czarny ekran i kursor.Sprawdziłem i do tej pory działa mi komenda 5xShift bo wtedy wyskakuje okienko ale z tym i tak nic nie zrobię więc proszę o pomoc, co jeszcze mogę zrobić oprócz reinstalki sys.?Tego chciałbym uniknąć bo mam na dysku 300GB danych :?Wyjmowałem baterie biosu i też nic, może trzeba poczekać 1 czy 2h ? Zauważyłem też że gdy tylko wyłączyłem kompa na zasilaczu i włączyłem komputer automatycznie się włączał!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

300 gb danych na C: ??? Heh no to sam jesteś sobie winien :P

Z doświadczenia wiem, że jak już winda się sypnie, to się sypnie. I raczej żadne rocovery itd nie pomoże, na pewno nie windowsowe. Co ja bym zrobił: ściągnął i wypalił sobie ultimate boot cd. Tam masz masę aplikacji do naprawiania windy, pliku botowalnego - jeśli jest uszkodzony itd. Jeżeli nic nie pomoże, gdzieś tam znajdziesz program do partycjonowania. Potnij sobie dysk, zrzuć na D wszystko co masz zostawić i wtedy format.

 

Są tam aplikacje linuchowe, odpalane z ramu, to Ci pozwoli wejść na dysk i sobie pozapisywać wszystko co chcesz zostawić.

Link to post
Share on other sites

A możesz mi powiedziec po krótce co zrobić gdy zbotuje jusz płytę/pena jak podjąć się naprawy ?Fajnie by było gdybys podał mi co mam zrobić krok po kroku jeśli tylko możesz.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To jakiś dziwny ten bios masz. Ściągasz to jako obraz płyty i nagrywasz np imgburn.

 

Jest tam jedna z wersji i jest napisane jak wgrać ją na usb. Wpisz sobie w wyszukiwarce, ultimate boot cd/usb.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A pamiętasz jaki to błąd Ci wyskakiwał jak wrzuciłeś to na Pena?Mi wyskakuje proszę wyjąć nośnik naciśnij by zresetować.A tak po za tym wystarczy wrzucić obraz ISO na Pena i tyle czy coś jeszcze?

Znalazłem coś takiego http://www.pendrivelinux.com/install-and-boot-ultimate-boot-cd-ubcd-from-a-usb-device/ na razie coś sie robi na Pendrivie ale jak już przejdę do naprawiania w co ja mam tam wejsc memory ? system?Sam na pewno nie poradzę sobie z tym bo nie jestem tak zaawansowanym informatykiem (nie mam po prostu takiej wiedzy) co ja mam tam wybrać?

 

Temat można zamknąć thx Effendi wystarczyło tylko F5 i cofnij przywracanie systemu :D

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...