Skocz do zawartości

Netbook 10" bądź tablet do 1200PLN


Recommended Posts

Ten Acer jest 11" i według mnie jest lepszy od 10" , ponieważ ma większą rozdzielczość .

Natomiast z fajnych netboków to można polecić : MSI u270 , HP mini 210 (z modemem 3G) , Samsung NC210-A01. Co do tego ostatniego to nie wiem jak z jakością.

Z tabletów fajny wydaje się Acer Iconia , ponieważ ma dużo możliwości zastosowania .

Edytowane przez radwys
Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz zamiar korzystać tylko z gps oraz internetu i multimediów poza domem to lepiej tablet . Natomiast wydaje mi się ,że jeżeli potrzebne ci będzie to urządzenie do prac biurowych albo oglądania filmów na TV to jednak lepszy będzie netbook.

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak, używaniem netbookow, i to było dla mnie dramatyczne przeżycie. Bardzo negatywne.

Odkąd zakupilem iPad 2, jestem mega zadowolony z tego urządzenia. Szybkie, bateria trzyma rewelacyjnie. A 10" ekran jest w sam raz.

No i super lekkie. Przykro mi, żaden netbook nie daje takiej przyjemności obcowania z urządzeniem jak iPad.

Link to post
Share on other sites

Ja tak chcialbym zapytac. Potrzebny mi jest dla siostry netbook glownie internet i film. Wiaze sie to takze w moim przypadku z routerem. Teraz pytanie wystarczylby netbook za 800 zl, czy moze beda jakies problemy z filmami i lepiej kupic za ok 1200. Mysle jeszcze aby popatrzec moze za jakims uzywanym, w koncu to nie dla mnie :P.

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak, używaniem netbookow, i to było dla mnie dramatyczne przeżycie. Bardzo negatywne. Odkąd zakupilem iPad 2, jestem mega zadowolony z tego urządzenia. Szybkie, bateria trzyma rewelacyjnie. A 10" ekran jest w sam raz. No i super lekkie. Przykro mi, żaden netbook nie daje takiej przyjemności obcowania z urządzeniem jak iPad.

Ja także dałem się nabrać na netbooka 11" i to był dramat! Miałem w nim Nvidia ion+Intel Atom,4GB Ram i windowsa7-nawet filmików we flashu nie dał rady odtwarzać płynnie,a strony otwierały się holernie długo,po otwarciu nie dało rady płynnie "rolkować" strony.

Jeżeli chodzi o ipada2 to w przeglądaniu neta zamiata moją stacjonarkę,wysłanie maila na ipadzie z fotkami+jakiś opis jest 10 razy szybciej niż ze stacjonarki.

Link to post
Share on other sites

Nie spotkałem się z takim akcesoriem do tableta , ale jeśli jest to i tak kosztuje sporo . Dlatego najlepiej wźiąć iPad z 3G i WiFi , sprawdzić jaki internet mobilny ma najlepszy zasięg w twojej okolicy , albo nawet wiźiąć na próbę ofertę na kartę od Orange lub Play .

 

Jeżeli iPad z 3G będzie droższy niż twój budżet , zainteresować się możesz Galaxy Tab .Mniejszy i znacznie mniej kosztuje.

Link to post
Share on other sites

Ja także dałem się nabrać na netbooka 11" i to był dramat! Miałem w nim Nvidia ion+Intel Atom,4GB Ram i windowsa7-nawet filmików we flashu nie dał rady odtwarzać płynnie,a strony otwierały się holernie długo,po otwarciu nie dało rady płynnie "rolkować" strony. Jeżeli chodzi o ipada2 to w przeglądaniu neta zamiata moją stacjonarkę,wysłanie maila na ipadzie z fotkami+jakiś opis jest 10 razy szybciej niż ze stacjonarki.

a pierdzielenie - ja mam Toshibe NB550 - C50/2GB RAM/R6250 - z wydajnoscia nie ma zadnych problemow - zero zacinania , naprawde przyjemny sprzet - na WiFI do 9h dobija, co przy dwóch bateriach daje masakryczną mobilność

 

tylko sprzet raczej ciezki do kupienia, ale jakosc, czas pracy na baterii i wydajnosc naprawdew rekompensuja te 1300 zeta za niego

Edytowane przez blackdog
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...