Skocz do zawartości

Recommended Posts

chłopaki już doszedłem , problemem był program ,,systemowy ,, który się pyta za każdym czy aby na pewno... ;) wyłączyłem go i nie wkurw...ia za każdym razem , teraz mam kolejny problem , k10stat ustawiłem identycznie jak na poprzedniej płycie i przy odpalaniu OCCT od razu zawiecha... kursor myszy staje i jedynie reset pomaga , druga sprawa to czujnik temperatury , o ile rdzeni nie może być to teraz nawet ,,procesora,, niema...,w biosie podkręciłem tylko NB do 2,4 bez zmiany napięcia, podniosłem jedynie napiecia pamięci do 1,65 , pamięci recznie ustawiłem na 1600 8,9,8,8 ,24 , odblokowałem cepa i reszta na auto , bios jest f9 ,może wgrać ten beta?? , generalnie mam prośbę do chłopaków co mają tą płyte i podobnego cepa żeby poradzili ... :)

 

chłopaki co kolwiek nie ruszę to zwis... kursor myszy staje i restart....

Link to post
Share on other sites

wgrałem ten,, toucz bios,, i nie wiem jakim cudem miałem szynę podkręconą na 233??! , w biosie tym prawdziwym nie podkręcałem szyny i niewiem jakim cudem była??? , jeśli chodzi o cepa to podkręcam k10statem , jeśli chodzi o tempy to w tym toucz biosie pokazuje 36 stopni , zakładając że nie kłamie to powinno być ok. jestem w trakcie testów jest lepiej zobaczymy...

 

edit... , chłopaki cały czas zwisy.... , ale wyszła ciekawa sprawa... , mianowicie przy kolejnym zwisie i restarcie system zaproponował naprawę systemu... i teraz komp się ustawił w ustawieniach 800x600 , może to karta???? albo ster od grafy??? chłopaki pomóżcie ...

 

chłopaki , zdesperowany szukam wszystkiego i gdzieś tam wyczytałem że w jednym teście karta nie chciała chodzić w pierwszym slocie... , ewentualnie przekładajac do ,,8,, dużo strace???

Link to post
Share on other sites

panowie , rozkręciłem i skręciłem ponownie , zaczełenm testy ,na dwóch wszystko ok , problemem są odblokowane rdzenie... jak je ustabilizować??? tak jak napisałem na poprzedniej płycie pieknie chodziły....

Edytowane przez duzy213
Link to post
Share on other sites

coś tu jest popierdol....ne w biosie ustawiłem na 1,45v a w cct pokazało mi 1,6v , teraz miałem ustawione w biosie +0.050v co pokazało 1 425v a cct pokazał 1 460v niewiem co tam mogę jeszce ustawić?? nb ile mogę dowoltować i czy to coś da?? w tej chwili mam 1.1v,

tam jeszcze CPU pll voltage control??? 2,5v

poddaje się ..., wyczytałem że ta płyta ma problemy po odblokowaniu w dodatku zawyża napięcia...zanim załapałem chodziła parenaście godzin na1,5 v , chłopaki czy mogłem uszkodzić jakoś proca , rdzeń lub rdzenie?? , jak demontowałem chłodzenie to zauważyłem z boku

cepa lekkie przebarwienie jakby przegrzany...

 

Edytowane przez duzy213
Link to post
Share on other sites

brak mi sił ... ,może po świetach...muszę twardziela sobie zorganizować, płytę instalowalem w czwartek i na procu nic nie zauważyłem , dzisiaj był lekko przebarwiony.... , zdrugiej strony żeby był uwalony to by chyba wcale nie chodził..., tak myślę...

 

koledzy , wyłączałem pojedyńcze rdzenie i na 3 obojętnie których komp jest stabilny , wychodzi na to że rdzenie są ok tylko czemu razem nie chcą współpracować???

Link to post
Share on other sites

od czwartku 4 razy reinstalowałem , dwa razy rozkręcałem , oczywiście że puszczałem...na domyślnych, uważam że tu bios będzie winowajcą..., gdzieś tam wyczytałem że te płyty mają problem po odblokowaniu... , tak swoją drogą jak któryś z kolegów co ma podobny zestaw mógłby się wypowiedzieć czy ma podobne problemy...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...