Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam M8000X i wprost świetnie leży w dłoni, nadaje się do gier ale i pracy biurowej. Od początku nie miałem z nim żadnych problemów. ;)

V-Track to bardzo słaba seria A4Tech.

Edytowane przez karon
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a co z tańszymi konstrukcjami typu: http://allegro.pl/my...2232639506.html ?

gdzieś tam czytałem, że ładują do nich gówniane sensory

Niestety muszę to potwierdzić.Niestety co gorsza nieświadomi użytkownicy chętnie kupują te myszki.

Jeśli już to kupować bez V-Tracka myszki A4Techa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najlepiej to iść do jakiegoś media marktu czy innych i sprawdzić namacalnie każdą. Ja tak robiłem kupując G700, przez to mysz idealnie leży w łapie tak jakby była do niej przyklejona :D Osobiście w tej cenie brałbym G500, świetna mysz, świetny sensor laserowy, świetny soft od Logitecha :)

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

soniacz osobiście używam deathadder black edition, powiem ci że jest idealna pod względem wyprofilowania, fajnie leży w łapsku. zresztą ten model zyskał sporo zwolenników z tego względu. co po niektórzy narzekają na nowy sensor, być może jest gorszy na tle innych i od poprzednika, ale nie dane było mi to porównać. działa ok. główna zaleta to pokrycie gryzonia, czarny mat. nie ślizga w dłoni, pot jakoś rozpływa się i nie czuć go pod ręką. mysz ma klase, czarny stonowany kolor, żadnych świecidełek dla mnie to duży plus.

dyskretne logo razer dodaje smaku. klawisze działają lekko i z wyraźnym kliknięciem. standard. boki są pokryte gumo podobnym tworzywem, miło się trzyma kciuka w porównaniu do zwykłem edycji (znajomy ma zwykłego i lepi się kciuk do plastiku 'ala piano)

co ci jeszcze mogę powiedzieć? hmmm jest duża, przesiadłem się z a4tech x750f bodajże, i czuć jak miło teraz wypełnia dłoń razer. ręka mniej się męczy, poważnie. mały paluch nie ciągnie się już po podkładce i nie muszę go przylepiać taśmą do myszki :D

sprawdź najlepiej w sklepie w dłoni dziada %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...