Skocz do zawartości

Połączenie Lokalne nie ma poprawnej konifguracji protokołu IP


Recommended Posts

Witam ! Mam taki problem nie znajduje mi internetu

 

Pierwsze co zrobiłem to zrestartowałam router - nie pomogło

Następnie odinstalowałem sterowniki od karty sieciowej i wgrałem najnowsze - nie pomogło

Kolejnym krokiem było uruchomienie konsoli cdm i wpisanie polecenia netsh winsock reset - również nie pomogło.

 

 

Gdy nie raz udaje się reset modemu to na jakiś czas działa internet ale gdzies na 2 min... i od razu pisze że odłączony kabel... IP mam osiedlowe ale gdy się pytałem dwóch znajomych to oni normalnie mają neta mówili, że nie mają żadnych zakłuceń. Karta sieciowa: Realtek PCIe GBE Family Controller, Modem: scientific atlanta epc2100r2

Edytowane przez maxi94
Link to post
Share on other sites

Dzwonilem do dostawcy, omowilem mu calą sytuacje sprawdzal tam moj modem powiedzial ze nie ma problemow, mowil ze wina lezy po stronie komputera powiedzial ze odinstalowac sterowniki i zainstalować nowe.... zrobilem tak i z plyty dvd zainstalowalem sterowniki karty sieciowej i nic nie pomogło

 

2 sprawda dzwoniłem do infromatyka on uważa że: Ty jesteś czysty, na automacie MAC i automacie IP i masz konflikt, czyli ktoś się podszywa. ktoś podszywa się pod Twoją kartę sieciową, i niech albo dadzą Tobie nowy nr MAC do karty sieiowej i sobie tam wpiszesz, gdzie wyświetliłem

 

a co jeszcze jest warte uwagi Mam Antivirus Smart Security 4 i nie zawsze pojawia sie napis Konflikt adresów ip

Edytowane przez maxi94
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...