Skocz do zawartości

wymiana procka w zestawie ?


Recommended Posts

i i dla tego pana piwko leci :) po swietach ruszam do zakupów (proc+wentyl) i pewnie z masą pytań dotyczących OC tego procka :) Narazie Gigabyte 6870 Windforce poleży i poczeka na lepsze czasy... PS. Ta karta wyglada na żywo niesamowicie :D

:menda: zgadza sie, karta prezentuje sie okazale. Mam ten sam model.

Link to post
Share on other sites

powiem ciekawostke dla kupujących wentylatory - Scythe Katana III ma taka samą kulture pracy jak boxowe chłodzenie do AMD 960T - polecłbym sie zastanwoic poważnie przed zakupem tego wentylatora bo po co niepotrzebnie kase wydawac ;) jeżeli chodzi o OC mego procka nadal jestem w ciemnej d...pie - odblokowanie rdzeni=restet biosu, boje sie podchodzić do OC procka = nie wiem ile razy jeszcze bedę musiał wyjmować bateryjkę z bisou ;/ dla uczciwego pomocnika wielkie piwko :)

PS. Mam płyte MSI 985GM-E51 - myślicie ze moze ona stwarzać jakiś problem ? Bios został wgrany najnowszy ale w miedzyczasie od najnowszego a starego którego miałem wyszło troche aktualizacji, może trzeba było aktualizawac krok po kroku (wersja po wersji)?

Edytowane przez CzArnY84
Link to post
Share on other sites

moze po odblokowaniu trzeba troche dovoltować procesor, druga sprawa co do katany, nie ma szans by wydajnosc była jak na boxie albo zle załozyłeś albo dałeś za duzo ew za mało pasty, jakiej uzywałes oraz jakim sposobem nakładałeś ? Poczytaj tutaj

 

Test Past Termoprzewodzacych

Link to post
Share on other sites

wymieniłem wentyl na xilence blade lite, pasta uzywana to arctic silver 5. Rdzeni nie ruszam bo konczy sie to smiercia kompa na jakis czas ;/ bez wiekszych zabaw w biosie podnioslem mnoznik i teraz amd mi smiga stabilnie @ 3,8 GHZ

 

w związku z czesciowym sukcesem zmiany Pc mam do sprzedania amdx250 @ 3GHZ oraz HIS 5770 - czekam na propozycje :)

Edytowane przez CzArnY84
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...