Skocz do zawartości

Do posiadaczy 7870. Podajcie mi wyniki 3dMark 11.


Recommended Posts

no i robisz dobry test, prawdopodobnie to physix score dołuje wynik. Ciekaw jednak jestem Twojego GPU score. Może masz źle skonfigurowany catalyst control center.

Graphics Score : 6179

Physics Score: 4453

Combined Score: 4338

Edytowane przez Sopel86
Link to post
Share on other sites

@Sopel86

CPU Score zaniża Ci wynik w tym wypadku, wydajność grafiki jest ok, co potwierdza GPU Score. Combined score wychodzi najniżej, u mnie też tak jest: http://3dmark.com/3dm11/3060039;jsessionid=vkfo9pdz3kik4z4g6nq5rpev

Moge wykonać test Cpu score na Athlonie 635@3.8GHz jeśli chcesz dla porównania.

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

No pamięć się elegancko kręci :D zarówno na karcie jaki i tak systemowa (1600@ 1866) :) Rdzeń zaczyna niestety wywalać artefakty przy 1240Mhz.

@ Sopel86

Zrobiłem u brata test Athlona 635 @ 3.8 GHz i wyszło 3499pkt dla CPU Score, więc raczej Twój wynik Phenoma jest ok.

Link to post
Share on other sites

No pamięć się elegancko kręci

Mało powiedziane - po prostu rewelacyjnie. Widziałem kilka tych kart w akcji i rzadko która przekraczała 1750MHz a u Ciebie 1900. Być może Gigabyte stosuje dwa rodzaje VRAM, ewentualnie brakło standardowych i trafił Ci się mega-wypas :)

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...

1150/1400

Graphic 6986

Physics 5972

Combinated 5819

 

Wyżej MSI 7870 nie mogę podkręcić bez zmiany napięcia.

 

Wgranie jakiś innych sterowników pomoże w wydajności? Aktualnie mam 8.98

Edytowane przez adam09626
Link to post
Share on other sites

Mało powiedziane - po prostu rewelacyjnie. Widziałem kilka tych kart w akcji i rzadko która przekraczała 1750MHz a u Ciebie 1900. Być może Gigabyte stosuje dwa rodzaje VRAM, ewentualnie brakło standardowych i trafił Ci się mega-wypas :)

Jak miałem sapphire 7950 też pamięci ładnie się podkręcały

 

http://www.3dmark.com/3dm11/3382065

Edytowane przez Zwolas
Link to post
Share on other sites

co za idiota odkopał temat?

 

Nie chcę wdawać się w kłótnie i nic z tych rzeczy tutaj, ale idiota najpierw pisze, potem myśli. A tak chyba było dziś w twoim przypadku... Widocznie późne godziny ci nie służą.

 

BTW karta to karta, po co zakładać kolejny temat o tym samym i od nowa kompletować wyniki, skoro już są podane i można je uzupełniać??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...