Skocz do zawartości

Którą myszkę wybrać.


Recommended Posts

Witam,

 

Mam mały dylemat. Muszę się zdecydować na myszkę. Do tej pory używałem G5. W ramach "satysfakcji klienta" mogę dostać za free myszkę i nie wiem, którą wybrać.

Modele G500 albo G9x. Tą pierwszą mam obecnie i jest z nią problem z rolką. Raz, że za lekko stawia opór w trybie precyzyjnym a dwa, że sama czasem przewija strony. Jest to typowy problem w myszkach G500.

Mogę wymienić ją na taką samą bądź na G9x. Co zrobić? G500 kupiłem bo ma taki sam kształt jak G5 a 9 nie miałem nigdy w ręku. Z kolei jeśli rolka będzie tak samo gównianie pracowała w nowej G500 jak w poprzedniej to znowu będzie lipa.

Ma ktoś G9x i może się wypowiedzieć jak leży w dłoni i pracuje rolka?

Link to post
Share on other sites

G9x jest całkiem inna, jest mniejsza i bardziej przystosowana pod Claw grip. g500 jak i g5 były spore i prawdopodobnie cała dłoń leżała Ci na myszce lub przynajmniej większa część, czlyli Palm grip/Fingertip Grip. Ja osobiście od kiedy miałem deathaddera, również dość duża myszka, to nie mogłem się przestawić na mniejsze konstrukcje i do dzisiaj nie mogę ;).

Link to post
Share on other sites

Może nie napisałem tego zbyt dokładnie.

Mogę wybrać sobie dowolną myszkę w z oferty Logitech'a w przedziale cenowym myszy G500. Poza tym żadnego saiteka nie kupię bo są awaryjne.

Poza tym preferuję palm-grip. Czyli więc wybór padnie na G500. Chyba, że wezmę G9x sprzedam i kupię sobie G500 :D

Edytowane przez lukson
Link to post
Share on other sites

G700 mi się nie podoba i nie leży w dłoni. Poza tym mogę mieć za darmo.

Tak więc ograniczam się do tych dwóch modeli. G9x albo G500.

Edytowane przez lukson
Link to post
Share on other sites

Wybierz g9x i ją na allegro sprzedaj (nową nie otwieraną) za ~250zł + wysyłka i kup g500 za 190zł razem z wysyłką :)

 

PS. Dzisiaj stałem się posiadaczem g500 i mnie pozytywnie zaskoczyła. Zwłaszcza soft, który poprawili znacząco na przekroju ostatnich paru lat.

Link to post
Share on other sites

W sumie co ja kombinuje i się zastanawiam :sciana:

Biorę G9x, G500 wysyłam na gwarancję i mam 2 szt nowe i sprawne. Momentami ktoś powinien mnie :mlotek:.

Kto wie, może G9x przypadnie mi do gustu.

Poza tym praca rolki w G5 jest o wiele lepsza niż w G500.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...