Skocz do zawartości

Która obudowa bedzię najlepsza patrząc na stosunek jakości do ceny?


Recommended Posts

No nie wiem... A poza tym Level 10 jest projektowany przez BMW, więc i jakość wykonania nie pozostawia wiele do życzenia. ;) Martwi mnie tylko ta i jeszcze jedna rzecz: w takim czymś muszą być wysokie temperatury, bo nie ma przewiewu między mobo, dyskami itp. oraz cena cacka - ok. 8k. ;(

Link to post
Share on other sites

Panie i Panowie proszę o konkrety typu Brutus 410 a nie jakieś "budy" warte tyle co nowy komputer. Max 200 zł i koniec. A jak się nie podoba to wynocha na piwo!!! :D

Ps. Priorytet to temperatury .Czy nie ma w cenie do 200 zł lepszej obudowy niż ten Brutus 410/430 . Czy moja płyta obsłuży wyjścia USB 3 które są w Brutusie 430???.Czy ma sens kupno 430 dla mojej konfiguracji podanej na początku tematu.???

Edytowane przez domena
Link to post
Share on other sites

Panie i Panowie proszę o konkrety typu Brutus 410 a nie jakieś "budy" warte tyle co nowy komputer. Max 200 zł i koniec. A jak się nie podoba to wynocha na piwo!!! :D Ps. Priorytet to temperatury .Czy nie ma w cenie do 200 zł lepszej obudowy niż ten Brutus 410/430

Są też Zalmany Z9 ale do nich trzeba dokupić 2-4 filtry przeciwkurzowe bo fabrycznie to obudowy-sitka :) No a poza tym one nie mają USB 3.0...

 

Czy moja płyta obsłuży wyjścia USB 3 które są w Brutusie 430???

Brutusy 430 mają USB 3.0 z adapterami do USB 2.0 więc wykorzystasz to co masz na płycie :) Poza tym zawsze możesz zaopatrzyć się w taki adapter :)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przez 4 strony tego tematu wszyscy starają ci się udowodnić że Brutus. Podczas gdy ty cały czas uparcie starasz się znaleźć jakiś łazik marsjański. Tak więc naszą opinię znasz.

 

Tak jak wspomniał t.luk A4Tech robi te obudowy chyba z papieru a wszelkie produkty AeroCool są totalnie nieprzemyślane pod względem praktycznym. Najfajniejsza jest Z9 ale kosztuje już ponad 200zł a dokupić trzeba jeszcze filtry, więc znacznie wychodzi poza budżet.

 

Bierz Brutusa 410/430

Link to post
Share on other sites

Tak przez 4 strony chcą mi udowodnić że Brutus jest najlepszy i udowodnili pod kątem technicznym ,ale wygląd ma okropny .Design jest dla mnie też ważny, dlatego szukam alternatywy takiej , która też by mi się podobała.

Przepraszam bardzo ale w miarę prosty i symetryczny Brutus się nie podoba ale dziwaczny A4 Tech i Aerocool to już jest ok? :P
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...