Skocz do zawartości

Czy Phenom II 960T podkręcony do 3,8GHz starczy do 7870?


Recommended Posts

960T ... na pewno wyniki z 2500/2600/2700 byłyby lepsze. Ale 960T+7870 to dalej bardzo dobry zestaw. Zamiast zmieniać platformę spróbuj go odblokować i/lub kręcić jeszcze wyżej. A zaoszczędzoną kasę wydaj na coś innego, ot kobietę przykładowo :)

Link to post
Share on other sites

960T ... na pewno wyniki z 2500/2600/2700 byłyby lepsze. Ale 960T+7870 to dalej bardzo dobry zestaw. Zamiast zmieniać platformę spróbuj go odblokować i/lub kręcić jeszcze wyżej. A zaoszczędzoną kasę wydaj na coś innego, ot kobietę przykładowo :)

Da się go odblokować, ale do gier po cholerę mi 6 rdzeni?
Link to post
Share on other sites

19 na rdzeniach w idle? To zimno w pokoju masz.

Cały dzień 18-19 mam na rdzeniach. Mam otwartą obudowę i HE1225.

Dzisiaj mam kompa włączonego od 4-5h.

33 stopnie proc.

19 rdzenie.

W chacie chodzę w krótkim rękawku, więc za zimno to nie mam.

Edytowane przez Sopel86
Link to post
Share on other sites

w idle thuban/zosma sa chlodniejsze niz poprzednie procki amd, no i tez czujniki w thubanie podobno zanizaja temperature nawet o 10 stopni w niektorych sztukach

ja mam 1100T i w idle tez mam 19-21'C na rdzeniu przy temp pokoju 21-22'C ale w stresie przy 6 rdzeniach temperatura rosnie drastycznie ;d

 

A po co komu na razie 6 rdzeni :P

do programów :P

Edytowane przez fantomaz
Link to post
Share on other sites

Czyli z jeszcze jednym Cyclonem też by sb poradził...;) Ale do tego nie mam płyty:/. Za kilka miechów zmnienie GPU na jakieś 7850/7870 lub konkurencyjnego od zielonych a za rok proca i płytę ;)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

no jeśli chodzi o i3 na SB to są wydajne procki , ale nie oszukujmy do sli/cf (oczywiście zależy jakich kart) i3 już by nie wystarczyło np do takiego połączenia 2xgtx570 lub 2x6950 i3 to śmeich... minimum i5 2500k żeby podgonić

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...