Skocz do zawartości

maszyna na lata do gier, autoCAD do 10 000 tysięcy


Recommended Posts

Gość effendi360

Zero problemów, dobre wyniki OC CPU jak i ramów

Składanie to nie użytkowanie. Ja też nie miałem problemów, dopóki np nie chciałem podłączyć drugiej grafiki, albo dopóki porty USB nie zaczęły znikać, albo dopóki się k^%^@ okazało że na stronie producenta są STARSZE sterowniki niż te które dostałem w komplecie z płytą.... itd....

Link to post
Share on other sites

A twierdze że najlepsze bo :

- ma bardzo dobre wyniki OC (jedne z najlepszych)

- jest tania w porównaniu do konkrecji (chodzi o PRO)

Zresztą nie ma sensu dyskutować na ten temat - jest pełno opinii na necie, a kierowanie się sugestiami kogoś kto zakupił jedną z gorszych modeli (do tego za kupę kupę kasy) i wtopił jest raczej mało obiektywne.

Jak dla mnie Asus X79 PRO / Deluxe to bardzo udane płyty i szczerze je polecam 8)

Link to post
Share on other sites

Asus X79 PRO + 3960X + G.skille ripjawsZ (seria ZHD) - całość po OC. Do dnia dzisiejszego zero problemów (4 miechy minęły).

Składanie to nie użytkowanie.

Co z tego że go nie użytkuje, jak odpowiadam za niego - coś padnie to w pierwszy rzędzie ja dostaje po uszach ;)
Link to post
Share on other sites

A może by tak : mobo : EVGA SR-2 cpu :2x Xeon E5640 lub coś koło tego chłodz.: 2x Noctua D14 / Prolimatech Megahalems ram : 16-32Gb - g.skille lub inne, które wpadną ci w oko i będą działać z sr-2 zasialcz : Corsair 1200W AX hdd : 2x F3 1TB (raid1) sdd : Crucial m4 / intel 520 - 128GB buda : Lian Li PC-90A lub Xigmatek Elysium Do tego GPu pod gierki i pozamiatane ;) Jedne z najlepszych mobasów pod 2011 "grrr" ???

Taki mózgojeb jest bardzo nieopłacalny. Duże koszty, duzo problemów i słaby współczynnik wydajności do kosztów. Też takie coś miałem kupić ale wybralem klaster na 10 starych xeonów, który kosztował mnie 3,5k€ zamiast 6k, a wydajność 3 razy wyższa i większa wygoda.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

jedną z gorszych modeli (do tego za kupę kupę kasy) i wtopił jest raczej mało obiektywne.

 

gheheheheh jeden z gorszych modeli... hehe to ja wiem że ona jest hoooojowa ale to właśnie "pełno opinii na necie" niby świadczy o tym że tak właśnie nie jest. Zobacz sobie ile ta płyta dostała nagród :D

 

http://ca.asus.com/en/Motherboards/Intel_Socket_1155/Maximus_IV_Extreme/#Awards

Link to post
Share on other sites

Przy takich gabarytach budżetu widzę tylko Komputer chłodzony wodą :)

 

gheheheheh jeden z gorszych modeli... hehe to ja wiem że ona jest hoooojowa ale to właśnie "pełno opinii na necie" niby świadczy o tym że tak właśnie nie jest. Zobacz sobie ile ta płyta dostała nagród :Dhttp://ca.asus.com/en/Motherboards/Intel_Socket_1155/Maximus_IV_Extreme/#Awards

A w czym ona jest taka zła powiedz mi bo miałem zamiar kupic używkę na allegro za 450zł plus gwarancja 2lata. Może ci się zła sztuka trafiła? ^^

A zasilacz może Enermax Revolution85+ 920W 80 Plus Silver ale ten seansonic też super wybór

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A w czym ona jest taka zła powiedz mi bo miałem zamiar kupic używkę na allegro za 450zł plus gwarancja 2lata. Może ci się zła sztuka trafiła? ^^

 

Przejrzyj moje starsze posty, jest nawet temat w "pytania do firmy asus". Nie chce mi się pisać tego samego po raz kolejny.

 

Na S2011 mam asus'a P9X79 i drugi raz już bym jej nie kupil. Nie polecam raczej.

Też masz dual boty na przykład ?

Link to post
Share on other sites

Generalnie wygląda to tak :

- jest sianko na EVGA to jest EVGA

- niema sianka na EVGA (budżet się nie zamyka) to jest asus pro / deluxe.

Ja, tylko takie opcje widzę na 2011. Na Asusa się zdecydowałem ponieważ zaraz po premierze był dostępny, do tego kilka dobrych opini na porządnych serwisach typu tomshardware itp. W tym samym okresie wychodzą problemy gigabyte (wycofanie całej serii ze sprzedaży), MSI nic ciekawego nie oferował, a evga niestety, ale była zbyt droga. Asus się sprawdził i tak już przy nim pozostałem. Na trzy zestawy jeszcze nie było problemu.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie wiem dla czego ktoś ma sprowadzać tą płytke jak jest w polskim sklepie - http://www.ddr2.pl/E...679_KR-571.html

 

ILE ! JESZCZE RAZY TRZEBA WAM PISAĆ ŻE TEN SKLEP TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!!!

 

Osobiście miałem do czynienia z tym sprzedawcą, który po trzech tygodniach zwodzenia, gdy już mi nerwy puściły i postraszyłem go policją oddał pieniądze bo TOWARU, KTóRY WYSTAWIA ON WCALE NIE MA !!!

Link to post
Share on other sites

ILE ! JESZCZE RAZY TRZEBA WAM PISAĆ ŻE TEN SKLEP TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!!! Osobiście miałem do czynienia z tym sprzedawcą, który po trzech tygodniach zwodzenia, gdy już mi nerwy puściły i postraszyłem go policją oddał pieniądze bo TOWARU, KTóRY WYSTAWIA ON WCALE NIE MA !!!

DOKŁADNIE

 

I słuchać "gamonie" ;) effendiego

 

Wiecie na jakiej zasadzie to działa?

 

Dam przykład, z innej branży (foto) jako, ze to moje hobby.

 

Z doświadczenia własnego (kupywałem w jendym sklepie foto Canona 5d MKII + Canon EF 24-70 mm f/2.8L) . Sprzęt za jakieś 12 tyś sprowadzali prawie 3 miesiące. Ja w pewnym momencie po prostu do nich przestałem dzwonić i zacząłem jeździć, bo telefony sprowadzały się do ciągłego:

- będzie w poniedziałek

- będzie w piątek

- będzie w środę

- szef załatwia, będzie w tym tygodniu

- szef przeprasza

- czekamy na szkło, bo Body jest

- czekamy na body, bo szkło już jest. Dowiedział się pan że body już mamy? Oj.. to ktoś pana w błąd wprowadził, przepraszam.

Wstępne uzgodnienie przy zakupie na kiedy będzie - 'W przyszłym tygodniu będzie do odbioru najpóźniej w środę'.

Najgorsze było to, że jestem dość łatwowierny i przedpłaciłem całą kwotę...

 

Sprzęt już mam, wszystko z nim ok , ale po tym jak chodziłem przez prawie 3 miesiące i mi siwych włosów przybyło - nie polecam takich sklepów (aaa miałem nie pisać ale podam, sklep www.lider24.media.pl

 

Także, takie gówna typu ddr2 omijać szerokim łukiem

 

Podsumowując jak to działa :)

 

To jest bardzo proste: Franek zamówił Canona 60D wpłacił kasę z której firma opłaciła prąd,Michał zamówił Nikona7000(DX) ,wpłacił kasę za którą firma zapłaciła czynsz,Kasia zamowiła ND700(FX) ,nagły przypływ gotówki spowodował wykupienie dobrej wycieczki i opłacenie rachunku telefonicznego.Adam przedpłacił na Sony Alpha 77 i za te pieniądze firma zamówiła canona 60D dla Franka...

 

cała filozofia. Pełno jest takich pseudo sklepów w PL. Kupując czytajcie opinie o danym sklepie http://www.opineo.pl/

Edytowane przez serafin1
Link to post
Share on other sites

Ta wersja karty dopiero została pokazana, a nie wiadomo kiedy pojawi się w sklepach, więc doradzanie jej jest bez sensu, szczególnie, że w grach lepiej sprawdzi się GTX 680. Jeżeli autor kupi płytę EVGA to najlepszym wyborem będzie GPU od nVidii (NF200). A najlepiej sama konstrukcja od tej samej firmy, a jak wiadomo EVGA nie produkuje Radeon'ów.

Link to post
Share on other sites

Z kąt wiesz że lepiej se poradzi ?

:cry::co::mlotek::roll::rotfl:

 

Wiem z serii 5xx. Poza tym NF200 jest pod SLI, przez co lepiej na nim działa. Już pomijając fakt, że EVGA jest nastawiona na nV. Co zresztą pisałem wyżej, ale czytanie idzie Ci prawdopodobnie tak samo dobrze, jak pisanie.

Edytowane przez Ethreivis
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...