Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Przyszedł czas do przesiadki z laptopa na blaszaka :) Mam do wydania niecałe 3000 zl i myślę, że tej kwoty nie chciał bym przekraczać. Im taniej tym lepiej :) Głównie zależy mi na max detalach w bf3 i oczywiście płynności. Z racji tego, że komputera praktycznie nie wyłączam więc zależy mi też na trwałości. Dysk jeśli jest jakaś różnica to wystarczy mi 500 gb. 

 

 

  • Zastosowanie komputera : BATTLEFIELD 3 
  • Maksymalna kwota : 2500-3000zl
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie 
  • Których części potrzebuję : Buda
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080 27''
  • Części z poprzedniego komputera : Brak
  • Specjalne wymagania :Cichy zestaw, dobre chłodzenie i obudowa z serii cooler master silencio
  • Własna propozycja zestawu : Brak
  • Inne : Brak

Z góry dziękuje za pomoc. 

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar
Gość rezerwuar

Ok. A w jaki, sklepie to najlepiej zamowic ? Który najleszy itp. i co do tego zestawu który złożyłeś t on powinien mi smiało wszystko pociągnąć FHD ? Bo od paru ladnych lat przesialdłem się na laptopy i wypadlem z obiegu co i jak z komputerami sie dzieje. Tak jak pisalem w poprzednim poście zależy mi głównie na BF3. Gram teraz cały czas na niskich detalach i dalej komp mi nie wyrabia tak jak bym sobie tego życzył. Chodzi w miate ale to nie to :) Na teście procesora który podałeś wszystko wyglada ok a co z grafiką? 

 

I dzieki bardzo za propozycje zestawu ale może jeszcze ktoś inny wypowiedział by się dla porównania. 

Link to post
Share on other sites

Banan ,ja jestem tu nowy i zielony tak samo jak Ty,ale ufam chłopakom co tu doradzają,wątpię by ktoś chciał utopić moją kasę(3000).Czytaj na morele o podzespołach jakie chłopaki Ci polecają w zakładce opinie.Tam komentarze ma prawie każdy produktJa kupię właśnie na morele.

Link to post
Share on other sites

Witam,Panowie jeszcze w temacie chciałbym się dopytać,co miałbym dokupić żeby mieć internet bezprzewodiwy w tym zestawie.Dodam że mam w domu router do laptopa i 60 Mb/s.A co dokupić do PC którego mi poleciliście,żeby łącze było w miarę najbardziej przepustowe?Z góry dzięki.



Edit już nieaktualne,zamówienie poszło.

Edytowane przez Tomek34
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...