Skocz do zawartości

HD7970 czy GTX680


Recommended Posts

Wiesz ilu tu już takich było co zgrywali wielkich ekspertów, chwalili się jakimiś Triple-SLI z GTX 480, a jak przychodziło co do czego to pytali co zrobić bo im 8600 GT artefaktami rzuca... Taka mentalność Polaków :) A z tym zdjęciem, to wiesz jak masz coś unikatowego vide 7970 or 680 - warto pokazać, jest spora rzesza ludzi która się zainteresuje obejrzeniem takiego komputerka :)

Fakt, pewnie byli i tacy, którym forum służy do przechwałek, ale ja traktuję ja jako miejsce gdzie mogę komuś uczciwie doradzić, a sam czasem coś się dowiedzieć, ale niestety coraz częściej dominują fanboy'e. Fotka zrobiona szybko telefonem, trochę rozmazana - dodałem kartkę z napisem benchmark.pl aby nie było wątpliwości: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf275a149665b58a.html

Jak widać karta mieści się spokojnie w HAF912 PLUS, dla 7970 i 7950 musiałem wyjmować koszyk na dysk i umieszczać dysk w innym miejscu.

Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

Słuchaj mam prośbę... ten proc to 2500K?

Zgadza się, chłodzony Mugenem II.

 

zdjęcie tego pceta chyba gdzieś już widziałem chyba na guru3d

Mogłeś widzieć na filmiku tutaj na forum, kiedyś robiłem porównanie głośności Windforce II vs TF III. Zresztą to popularna obudowa więc mogłeś widzieć wszędzie. Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

heh można by powiedzieć że współczuję tobie wywalonej kasy w błoto :D

To Twoje zdanie - ja jestem zadowolony z zakupu i dokonywałem go w pełni świadomie - wiedziałem czego mogę się spodziewać i to otrzymałem.

 

Mógłbyś przyłożyć kilka testów w 3dm11 z prockiem na 4,5GHz i róznie taktowaną kartą... porobił bym to samo i mieliby ludzie dobre odniesienie do porównania.

 

W porządku, chętnie to zrobię. Na 4,8GHz mam około 9200pkt przy stockowych taktach karty, po podkręceniu karty i procka na 5,3GHz było około 10500 pkt. O dziwo przy podkręceniu samej karty a procesorze 4,8GHz wynik był w okolicy 10200, wiec mam wrażenie, że w tej generacji NV mniejsze znaczenie ma procesor niż w Fermi. Na 4,5 nie próbowałem jeszcze gdyż standardowo mam na 4,8 procka ustawionego.

Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

Kurczę co za zadyma :P panowie, generalnie patrząc gtx680 jest szybszy od 7970, ale wiele zależy od konkretnej gry. Czasem różnica jest na plus dla AMD, czasem dla Nvidii. Przestańcie szalec z tymi procami po 4,5-5ghz bo żadna gra tego nawet nie jest w stanie wykorzystać(nigdy nie zapchałem swojego i5 760 na 3,8ghz przy gtx580 w jakiej kolwiek grze) 3d marki owszem, będą dawały różnice w punktach, ale chyba kupca takiej grafiki bardziej obchodzi jak to będzie działało na co dzień. Ja osobiście bym kupił niereferenta gtx680 w obecnej sytuacji.

Edytowane przez carroarmato
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...