Skocz do zawartości

Jakie sterowniki do 6870 - pytanie do posiadaczy


Recommended Posts

kolega z klasy posiada tę kartę graficzną i aktualnie używa sterowników 12.2 i twierdzi że są najlepsze , ja uważam że przy takiej dosyć nowej karcie najnowsze sterowniki mogą coś jeszcze zmieniać i poprawiać ale to warto przetestować przy których sterach masz najlepszą wydajność .

Link to post
Share on other sites

Sterowniki należy aktualizować jeśli pojawiają się nowe. To, że niektóre wydania czasem coś spaprzą to inna sprawa. Nie jest to karta z poprzedniej epoki zatem proszę starać się o aktualizację oprogramowania. 12.3 są aktualne natomiast wersja którą aktualnie masz zainstalowaną jest mimo wszystko również świeża także nie powinno być żadnych problemów. Przy nowych wydaniach sprawdzaj co dokładnie jest poprawiane. Jeśli te poprawki wchodzą w zakres Twojego wykorzystania karty to instaluj je :) W końcu paczka nie waży aż tak dużo :)

Link to post
Share on other sites

Nie, nie. Sterowniki 12.3 wnosiły poprawki pod HD7, choć i tak gównianie wyszły one AMD. Jeśli masz HD6, to możesz zaaktualizować sterowniki, ale nie przyniosą one żadnego wzrostu wydajności.

Chyba na TechPowerUp (chociaż ręki nie dam sobie uciąć) widziałem porównanie 12.3 do 12.2 - 12.3 były "wolniejsze" średnio o 1,3 FPS, czyli nic...To co jednak najważniejsze, AMD poprawiło w 12.3 czas uruchamiania się CCC. To jedyna faktyczna zaleta nowszej wersji sterowników.

 

Decyzja należy więc do Ciebie ;)

 

EDIT:

Ok, dobrze że nie dałem sobie uciąć ręki, bo teraz...k*#%a byłbym bez ręki

http://www.computerbase.de/artikel/grafikkarten/2012/bericht-amd-catalyst-12.3-whql/3/#abschnitt_performancerating

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

tak ,w smarkach niewiele ale miałem do przodu... w bf3 nie zauważyłem różnicy tnie cały czas ale po zainstalowaniu tego programiku jakby ciutek lepiej... zobaczymy jak dobrze pójdzie to za 2- 3 tygodnie przetestuje na AM3 I 8Gb ramu... ,p.s może ktoś chętny na moją płytkę i ram???

 

aaa chyba że tak ; ) a są WHQL ? czy to jakieś hotfixy ?

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/Catalyst114earlypreview.aspx , u mnie stabilnie ,nie mam z nimi żadnych problemów....
Link to post
Share on other sites

Myślę, że na nowych sterach do hd 6xxx nie mamy się co spodziewać wielkich zmian, bo amd będzie koncentrowało się nad hd 7xxx.

Yeap, to też napisałem w swojej ostatniej wypowiedzi...No ale koledzy już siedzą na 12.4 xD Śmiechu warte...
Link to post
Share on other sites

Najnowsze ;)

Najnowsze, nieoficjalne, które przeznaczone się strikte dla kart HD7. Mając HD6870 nie odczujesz żadnej różnicy...Zainstaluj 12.3, bo poza wsparciem dla HD7 przyśpieszyły one także czas włączania się CCC.

Nie wiem, ktoś tu naprawdę liczy, że sterowniki 12.4 w tajemniczy sposób podniosą mu ilość PFS o +10 w Crysis 2, BF3 itd ? No bo jaki jest sens ich upgrade'u gdy ma się HD6 ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...