Skocz do zawartości

GIGABYTE konkurs OC kart graficznych


Recommended Posts

GIGABYTE serdecznie zaprasza do konkursu OC “Beat Me If You Dare”. Całkowita pula nagród wynosi 9000 USD oraz bonusy w postaci najwyższej jakości sprzętu.

 

Zwycięzcy każdej rundy zostaną nagrodzeni kwotą 1500 dolarów. Drugą nagrodą jest karta graficzna GIGABYTE GTX295 – najwydajniejsza karta graficzna NVIDII z dwoma procesorami GTX200. Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma kartę graficzną GTX285 (NVIDIA GeForce GTX285 GPU) wyposażoną w technologię Ultra Durable VGA.

Dodatkowym bonusem będzie podwojenie wysokości nagrody dla uczestnika, który pobije rekord ustanowiony przez team GIGABYTE.

Wśród zarejestrowanych na stronie konkursowej uczestników zostanie także rozlosowana nagroda w postaci profesjonalnej myszki gamingowej GM-M8000.

 

Zawody „Beat Me If You Dare” rozpoczną się 1-wszego października i będą składać się z trzech rund. Finał konkursu przewidziany został na koniec roku – 31.12. 2009. Uczestnicy konkursu mogą używać kart graficznych dowolnej marki, jednak wszystkie wyniki muszą zostać zarejestrowane na odpowiednim chipsecie wskazanym na głównej stronie konkursowej.

 

Więcej szczegółowych informacji na temat konkursu GIGABYTE „Beat Me If You Dare”:

 

http://event.gigabyte.com.tw/BeatMeIfYo ... fault.aspx

 

Oraz:

Facebook: http://www.facebook.com/pages/GIGABYTE- ... 834?ref=nf

Twitter: http://twitter.com/GIGABYTE_VGA

Link to post
Share on other sites

generalnie lubie jak komp chodzi na granicy zdrowego rozsądku, no wiecie duży vcore na procku, 3mhz do artefaktów na rdzeniu/pamięciach karty, od paru lat tak mam że nie wytrzymam jak sprawdzę jaki dany sprzet ma limit (oczywiście amatorsko, bez zabawy w wc, azot itp. stare dobre powietrzne chłodzenie only).

Link to post
Share on other sites

wlaczenie gry to tez wysilanie :(

wiadomo o co kaman :) wysilenie "ponad zegar" (over clock) :)

 

co do oc to ja wolę kręcić same procki... dajmy na to e5200(lub cokolwiek intela) w cenie ok 200zł. jak się walnie to nie szkoda bo serwis wymieni go na fabrycznie nowy gdyż procków się nie serwisuje (advanced warranty replacement - AWR dla każdego większego resellera intela czyli sklepu komputerowego mówi że w ciągu 48 godzin od zgłoszenia Intel dostarczy nowy sprzęt), pamięci Kingstona również mają fajnie bo wymiana od ręki na nówkę, lub do 48 godzin jeśli jest to nietypowa pamięć (HyperX, fbdimm, dedyki do notebooków itp)

 

a z grafikami i płytami to ciężka przeprawa (chyba że płyta Intela wtedy AWR(48h) obowiązuje również). podzespoły są często gęsto naprawiane. sypią się potem niemiłosiernie. i szkoda nerwów.

 

więc chyba konkurs oc to nie dla każdego i jest to też swojego rodzaju chwyt marketingowy. kto ma kaskę/sponsorów to będzie się bawił dla fun'u. ale nie zwykły kowalski który w starciu z całym światem niema szans, a jak spali sobie sprzęt to będzie się bujał z serwisem "osiedlowego sklepiku komputerowego" przez parę tygodni,

żeby dostać łatany sprzęt (wymiana na nówkę jest bardzo rzadka).

Link to post
Share on other sites

co ty gadasz,a kto reperuje(łata) karty graficzne albo procki? Do Chin sie nawet nie opłaca tego wysyłać, z reguły sklep/producent wymienia na nowy egzemplarz. Jeszcze nie słyszałem żeby komuś karte graficzną naprawiono (chyba że cewki piszczące), o procku nawet nie wspomne. Sam reklamowalem grafikę 3x w różnych sklepach, zawsze wymiana na inny egzemplarz (z możliwością wymiany na wyższy model za dopłatą). Nie wiem jak jest w osiedlowych sklepikach bo ostatnio w 2000r. kupowałem coś przez taki sklepik. Tylko internet teraz.

Link to post
Share on other sites

co ty gadasz,a kto reperuje(łata) karty graficzne albo procki? Do Chin sie nawet nie opłaca tego wysyłać, z reguły sklep/producent wymienia na nowy egzemplarz. Jeszcze nie słyszałem żeby komuś karte graficzną naprawiono (chyba że cewki piszczące), o procku nawet nie wspomne. Sam reklamowalem grafikę 3x w różnych sklepach, zawsze wymiana na inny egzemplarz (z możliwością wymiany na wyższy model za dopłatą). Nie wiem jak jest w osiedlowych sklepikach bo ostatnio w 2000r. kupowałem coś przez taki sklepik. Tylko internet teraz.

chyba co drugi akapit czytałeś to co napisałem...

Napisałem że grafiki i płyty główne są naprawiane jeśli się da. W ostateczności są wymieniane na nowe czego nie neguje (jeśli koszt naprawy podzespołu jest mniejszy niż wartość nowej płyty/grafiki). Procki i pamięci wymieniane są bez ceregieli AMD, INTEL i KINGSTON. Reszta producentów nie wiem jakie ma procedury.

 

Sklepy internetowe dbają o renomę bo zawsze można wpisać komenta na opineo albo innej stronie dlatego starają się nie przeginać z gwarancjami.

Link to post
Share on other sites

 

wlaczenie gry to tez wysilanie :(

wiadomo o co kaman :) wysilenie "ponad zegar" (over clock) :)

 

co do oc to ja wolę kręcić same procki... dajmy na to e5200(lub cokolwiek intela) w cenie ok 200zł. jak się walnie to nie szkoda bo serwis wymieni go na fabrycznie nowy gdyż procków się nie serwisuje (advanced warranty replacement - AWR dla każdego większego resellera intela czyli sklepu komputerowego mówi że w ciągu 48 godzin od zgłoszenia Intel dostarczy nowy sprzęt), pamięci Kingstona również mają fajnie bo wymiana od ręki na nówkę, lub do 48 godzin jeśli jest to nietypowa pamięć (HyperX, fbdimm, dedyki do notebooków itp)

 

a z grafikami i płytami to ciężka przeprawa (chyba że płyta Intela wtedy AWR(48h) obowiązuje również). podzespoły są często gęsto naprawiane. sypią się potem niemiłosiernie. i szkoda nerwów.

 

więc chyba konkurs oc to nie dla każdego i jest to też swojego rodzaju chwyt marketingowy. kto ma kaskę/sponsorów to będzie się bawił dla fun'u. ale nie zwykły kowalski który w starciu z całym światem niema szans, a jak spali sobie sprzęt to będzie się bujał z serwisem "osiedlowego sklepiku komputerowego" przez parę tygodni,

żeby dostać łatany sprzęt (wymiana na nówkę jest bardzo rzadka).

tak szczególnie w ostatnim zdaniu tak napisałeś. Wymowa twojego postu jest taka że dostajemy w razie reklamacji łatany (cokolwiek to znaczy ) sprzęt i sugerujesz że odsyła nam się "naprawioną" kartę a ja ci tłumacze że większośc reklamacji kończy sie wymianą sprzętu na nowy a wymiana na nówkę nie jest rzadka tylko bardzo częsta.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...