Skocz do zawartości

Wasze rodzeństwo


Recommended Posts

Witam.

 

Przeglądając inne fora znalazłem taki temacik przemyślałem i postanowiłem go tu założyć , w każdym bądź razie, tutaj piszecie o swoim rodzeństwie :) proszę się nie wstydzić.

 

Ja zacznę :P .

 

Ja mam siostrę jest o demnie 5 lat młodsza strasznie mnie irytuje no cuż mam nadzieje że dojdziemy do wspólnego jezyka. Teraz, raczej się nie kłócimy, chociaż często mnie denerwuje ale lepszy ryc niż nic :menda: Ma również 6 letniego brata jest strasznie denerwujący i zarazem bardzo zabawny . Raz jest lepiej raz jest gorzej .No to chyba na tyle resztę pozostawiam wam ^^

Link to post
Share on other sites

Na imie temu czemuś Jasmin

Dobre imię dla osóbki rzucającej bluzgami :D

piszemy wyłącznie o swoim rodzeństwie

okokok. mój brat ma Robert, lat 16, zajmuje się strzelectwem i survivalem, trzyma w pokoju róże bronie, wiec miedzy nami spokój (wole nie zadzierać) :D

Link to post
Share on other sites

2 braci

 

jeden 3 lata młodszy - studiuje chemie na UJ na na wydziale o pięknym skrócie WCHUJ

drugi 7 lat młodszy - gastronomik

 

najmłodszy gra od 10 lat w CSa, jest niezły, grywa czaem np. z niejakim Neo i ciągle drze morde jak coś ściągam że ma lagi :D, nałogowy gracz

 

młodszy 3 lata, cichociemny - mało mówi, wychodzi świtem, wraca późno, studiuje dziennie, dorabia gdzieś po 2-3h dziennie i bierze 2k zł wypłaty, wkurza mnie mając zawsze na wszystko pieniądze

Link to post
Share on other sites

2 braci jeden 3 lata młodszy - studiuje chemie na UJ na na wydziale o pięknym skrócie WCHUJ drugi 7 lat młodszy - gastronomik najmłodszy gra od 10 lat w CSa, jest niezły, grywa czaem np. z niejakim Neo i ciągle drze morde jak coś ściągam że ma lagi :D, nałogowy gracz młodszy 3 lata, cichociemny - mało mówi, wychodzi świtem, wraca późno, studiuje dziennie, dorabia gdzieś po 2-3h dziennie i bierze 2k zł wypłaty, wkurza mnie mając zawsze na wszystko pieniądze

Masz bardzo mądrych braci :) Ja też gralem w cs około 5 lat.

A ja się nie pochwalę ;)

Chwal się , :P czy jedynak?

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

mam siorę o rok młodszą,

 

czasem jak mi sapie, to kartę sieciową w systemie odpie*dalam,

 

następnie idiotka wk****a się bo neta nie ma w drugim pokoju

 

kara~ nk, facebook, fotka nie działa xD, sama zaczęła ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...