Skocz do zawartości

paradox oferuje gry za wypełnienie ankiety - ktoś dostał??


Recommended Posts

swego czasu przeczytałem artykuł http://www.gambler.pl/MATERIAL/4762/paradox,oferuje,gre,za,wypelnienie,ankiety.html

wypełniłem ankietę i dalej nic :/ ciekawi mnie czy może ktoś też wypełniał ankiety i czy dostał kod do gry??

 

pozdrawiam

 

haha już sam przeczytałem - sorry :)

 

The survey deadline is March 31st and codes will be sent out to all participants a few weeks after that.

 

ps. jeszcze zdążycie :) w sumie gra za darmo więc chyba warto poświęcić 5 minut

Link to post
Share on other sites

To jest prawdopodobnie kolejna odsłona cyklu "Jesteś 999.999 osobą, która odwiedza naszą stronę". Jeśli wygrasz tą grę - gratuluję, ale nie wierzę. Wydałbyś powiedzmy 40 pln na jeden adres mailowy? Bo tego, że znalazłes się na liście reklamowej, jestem dziwnie pewien.

Link to post
Share on other sites

rozdają cites xxl - niezbyt popularna gra która i tak pewno się nie sprzedaje więc im nie zależy, a że dostaje się grę to zainteresowanie ankietą będzie większe. w życiu nie zastanawiał bym się nad wypełnieniem bez nagrody :)

 

This survey is conducted by students from Linkoping University as part of a Bachelor's thesis in cooperation with Paradox Interactive. The aim of this survey is to give Paradox Interactive a better understanding of its users gaming-habits and opinion about games. This survey will take about 15-20 minutes to complete and as a reward for completing the survey you will be given a free copy of Cities in Motion via GamersGate. The survey deadline is March 31st and codes will be sent out to all participants a few weeks after that. ps.

 

ps. raczej by nie ściemniali

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...