Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

zobaczcie jaki drugi komputer ma GreQonE ...

No i ? Nie chowam sie z tym.

Jest na czerwono moj drugi zestaw wypisany w podpisie.

Myslisz ze mniej zasluguje na upgrade niz ktos kto ma cos czego sie nie upgraduje a wymienia? ;)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to kandydat może mieć osiem piecyków i cztery lapki, wystarczy że jest aktywny ponad normę i to już załatwia sprawę.

A takie teksty że ktoś tam czyta benchmark od 100 lat i w pierwszym poście sadzi że ma grata to jest błazenada.

Na co koleś czekał ;) sklepy pozamykane czy jak ?!...

Link to post
Share on other sites

IMHO sprzęt użytkownika na pewno nie powinien być jakimkolwiek kryterium do wyboru zwycięzcy. Równie dobrze mógłbym kupić sobie pentiuma 200MMX z 16MB RAM i płakać jaki to ja mam najbiedniejszy zestaw na benchmark.pl ;) Jednak jakbym posiadał kilka dobrych kompów, to ze skromności udziału swojego bym już nie zgłaszał, takie już mam zasady. Z resztą swój głos oddam na kogoś, komu z pewnością bardziej się należy. 8-)

Link to post
Share on other sites

IMHO sprzęt użytkownika na pewno nie powinien być jakimkolwiek kryterium do wyboru zwycięzcy. Równie dobrze mógłbym kupić sobie pentiuma 200MMX z 16MB RAM i płakać jaki to ja mam najbiedniejszy zestaw na benchmark.pl ;) Jednak jakbym posiadał kilka dobrych kompów, to ze skromności udziału swojego bym już nie zgłaszał, takie już mam zasady. Z resztą swój głos oddam na kogoś, komu z pewnością bardziej się należy. 8-)

jak już napisałem wcześniej: ulepszamy, nie wymieniamy sprzęt.
Link to post
Share on other sites

IMHO sprzęt użytkownika na pewno nie powinien być jakimkolwiek kryterium do wyboru zwycięzcy. Równie dobrze mógłbym kupić sobie pentiuma 200MMX z 16MB RAM i płakać jaki to ja mam najbiedniejszy zestaw na benchmark.pl ;) Jednak jakbym posiadał kilka dobrych kompów, to ze skromności udziału swojego bym już nie zgłaszał, takie już mam zasady. Z resztą swój głos oddam na kogoś, komu z pewnością bardziej się należy. 8-)

Przecież redakcja odsyła i tak "stare części"

 

@torture,

 

Nie doprecyzowałem trochę swojej wypowiedzi. Z tym i7 zgadzam się z Tobą(bo jaki jest sens wymieniać coś co da +5-10% wydajności.), na myśli raczej miałem tych co wyskakują że im się należy upgrade, bo mają jakiś tam słaby sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu niektórzy się czepiają kogoś kto ma np. tylko kilka postów

Pamiętaj, że zgłaszany użytkownik musi spełniać założenia akcji:

 

* W swoim profilu - link "Moja strona" musi mieć zdefiniowany zestaw komputerowy oraz uzupełnione dane osobowe.

* Musi zamieścić w dziale Rankingi wyniki z trzech różnych benchmarków swojego komputera: np: 3DMark 06, Crysis, Super PI.

 

Tak więc co za problem że się zgłoszę, oddałem głos na kogoś, kto może wygra i co ?? też się liczy. Mam tylko cichą nadzieję że ten ktoś nie będzie chamem, a że się udziela to lepiej.

Ktoś mi zarzucił że specjalnie konto założyłem - nie prawda bo już dawno mam, dzisiaj machnąłem tylko kilka testów (nie udzielałem się - moja sprawa, postaram się do następnej edycji to zmienić ;)).

Czytelnik gazety nie bierze udziału w jej redagowaniu i nikt mu tego nie zarzuca przy jakichkolwiek konkursach, ważne że ją czyta :P

Sprzęt powinien mieć chociaż minimalne znaczenie, no bo po co komuś gorszy. Dla mnie np miał by ogromne znaczenie a jak ktoś ma lepszy to rzuci w kont albo sprzeda na allegro i tyle (jego sprawa), ja zrobiłbym z niego na pewno lepszy użytek i dla tego postarałem się zagłosować inteligentnie.

 

PS. jak ktoś mnie popiera to może zagłosować na mnie, nie obrażę się (:

Link to post
Share on other sites

@MasterBarti

 

Co innego jest możliwość oddania głosu a już zupełnie co innego pisanie o aktywności opartej o trzy posty.

Zaraz się pewnie pojawią głosy "nie mam kompa, pisze z kafejki więc mi się należy najbardziej"...tak jest zawsze ;)

 

Polecam lekturę pierwszego posta w temacie :P

Link to post
Share on other sites

TheBIG

 

Czytałem większość postów tego tematu, wliczając w to pierwszy.

Wiem że moje szanse na wygraną są mniejsze niż jakiś 1%, może nawet są równe 0.

Nie podoba mi się tylko jak niektórzy jadą po innych tylko ze względu na ilość ich postów, za brak ich zaangażowania, to jest żałosne.

Sam jeszcze nic nie wniosłem na forum, przyznaję się do tego no i pecho, nigdzie nie pisałem jaki ja to aktywny jestem.

Mam swoją wiedzę na temat elektroniki, informatyki tylko nie umiem jej sprzedać. Może za jakiś czas moja aktywność będzie na jakimś wysokim poziomie. zaznaczam, jestem CZYTELNIKIEM

Link to post
Share on other sites

Ludzie, spokojnie. Bez pretensji, bez kłótni, bez zawiści. To jest zabawa :P Powtarzam do od początku każdej edycji, a pewne osoby ciągle swoje. Udział może wziąć każdy, nikt nikomu nie zabroni. To, że nowe osoby mają małe szanse, jest oczywiste i nie trzeba im tego mówić. Psujecie zabawę sobie i im. Ja czekam na kolejne prezentacje, jakiś komiks może (kiedyś był ;) ) czy ładne zdjęcie. Cokolwiek, jeden głos, ale zawsze coś :P

Link to post
Share on other sites

@cza12ster: A ty bierzesz udział? :P Bo chętnie bym wysłał Twój sprzęt do benchmarka, żeby pozbyli Ci się tych taśm ATA. ATA must die! ;) No i ogólnie na ulepszenie. W poprzednich edycjach brałeś udział.

Co do to taśm ATA tamte Revolteca się zepsuły i teraz wygląda to tak.

http://images38.fotosik.pl/204/2f4a3757802f2ba2m.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f4a3757802f2ba2.html

 

Nie startuje szanse ma takie jak wygrać w lotka czyli znikome. Lepiej będzie jak zajme się rzeczami ważnymi w moim życiu, czyli szukaniem pracy i studiami informatycznymi na kierunku informatyka.

 

PS.

 

W tle siadać Seagate ST3250318AS 29 kubbak będzi się cieszły, że zmnieniłem WD na Seagate. No cóż ciut szybszy.

Mój głos idzie na Ciebie torture.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...