Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

@_nick_

co prawda to prawda z tym E5200...ale za rok byłbym mniej więcej w sytuacji, w jakiej jestem teraz - jak zechcę coś zmienić to bym musiał wywalić MoBo + proca + pamięci

a zasilacz...hmmm...jakby to powiedzieć....jak myślisz, czemu mój proc i grafa są nie kręcone :( temperatury od razu mówię, że tragiczne nie są...

zasilacz to ModeCom Feel 400W, nie wiem, który numer...ale coś się może na koniec roku wykmini żeby mieć coś mocniejszego (MJ chyba wie o co chodzi :) )

generalnie wzrost wydajności nawet na takim E5200 byłby gigantyczny...ale może coś innego dało by radę wykombinować....

ale mam raczej małe szanse na wygraną...

tak czy inaczej - już teraz dziękuję wszystkim tym, którzy planują oddać na mnie swój głos....

pozdrawiam

 

P.S.

niż tego E5200 wolałbym PII / core i5, więc mam nadzieję, że sponsor jednak będzie :P

Link to post
Share on other sites

Torture masz już kompa? :P

Mam już :P A artykułu wcześniej niż jutro nie będzie. Fotkami się podzielę jak tylko zrobię. Pierwszych wrażeń nie ma, bo nie włączałem (nie się zagrzeje), więc mogę powiedzieć tylko, że świetnie wygląda :( Ładnie wszystko pasuje do siebie. Dodatkowe komponenty od benchmarka, to będzie trochę niespodzianka, więc tego nie zdradzę :) Chyba, że już zdradziłem :o
Link to post
Share on other sites

śmiało MJ, podziel się informacjami...

Nie, nie zrobię tego ale w "tej" rozmowie padły lepsze kąski :o:( byś się wstydził torture...

Zawsze możesz pchnąć PW :):P

 

edit:

Jest przeciek :P:P wszystko wygląda super...

Wszystko ładnie i schludnie jak to u torture :P jeszcze raz Ci gratuluje !!! ...(byłem na wakacjach i nie mogłem osobiście tylko za pośrednictwem _nick_'a)

 

Link to post
Share on other sites

Nie moja obudowa, nie ten zasilacz -> fotomontaż.

 

@zeratul: Wiesz co? Prawdę mówiąc, to właśnie to pasuje. Srebrny środek budy, srebrne radiatory, do tego niebieskie PCB i niebieskie kable SATA, no i czerń. Na żywo wygląda lepiej zdecydowanie. Powiedziałbym, że 10 razy lepiej niż się spodziewałem :P Ale jak mówię, to jest fake jakiś ten wyżej.

Link to post
Share on other sites

tak jak już chyba pisałem - ładnie to wygląda w środku...tylko to białe wnętrze obudowy....

pozdrawiam

E tam...ta buda jest wspaniała, no i za jakie pieniążki :P a pomalować to sobie można samemu.

 

co prawda to prawda...

ale jak ja będę kupował budę to i tak najpewniej LanCool K62 - od razu czarna i sporo wentyli w zestawie

@torture

niby masz rację - ale wolę czerń ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...