Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

Może mi ktoś powiedzieć co na tych płytach robi złącze Molex i Sata przy portach I/O?! :)

Molex to dodatkowy power dla PCI-Express. Nie wiem, może żeby można było robić lepsze oc na kartach bez złącza PCI-ex 6pin? A SATA tam u góry jest od eSATA. Taki dziwny wynalazek.

 

jeszcze niedawno przeczytałem, że ma to być jeden z najszybszych upgrade'ów w historii USB- jednak nic z tego. Swoją drogą ciekawe, czy jakoś zrekompensują nam to długie oczekiwanie na tą edycję.

A bo miała być, tylko z tego co wiem, jedna część od sponsorów nie dotarła na czas. Szkoda, bo jakby było wszystko od razu, to dziś już mógłbym Wam napisać pierwsze wrażenia z nowego zestawu. Ale trudno, wytrzymam przecież ;)
Link to post
Share on other sites

Czyli jaki wniosek? Gdy sponsorem jest AMD, to czeka się długo. Albo jest to wprost proporcjonalne do wydajności wysłanego sprzętu :) Chociaż Runio miał gorszy :>

Masz szczęście, że redaktor Tomek znowu nie jest chory ;)
Link to post
Share on other sites

Zgłaszam kandydaturę to USB. Mój komp to:

GIGABYTE GA-M61P-S3

PALIT GEFORCE 8600GT SONIC

AMD ATHLON X2 3800+

PATRIOT DDR2 800 LLK

WD CAVIAR WD800BB 80GB

AMACROX WARRIOR 450-PNF

 

Trochę słaby komp. W dodatku płyta już wysiada. Co miesiąc muszę wymieniać baterię na płycie bo mi resetuje bios.

Mam nadzieje że mnie wybierzecie choć mało się na forum udzielam. Na lepszym kompie na pewno będę więcej pisał :)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zgłaszam kandydaturę to USB. Mój komp to:

GIGABYTE GA-M61P-S3

PALIT GEFORCE 8600GT SONIC

AMD ATHLON X2 3800+

PATRIOT DDR2 800 LLK

WD CAVIAR WD800BB 80GB

AMACROX WARRIOR 450-PNF

 

Trochę słaby komp. W dodatku płyta już wysiada. Co miesiąc muszę wymieniać baterię na płycie bo mi resetuje bios.

Mam nadzieje że mnie wybierzecie choć mało się na forum udzielam. Na lepszym kompie na pewno będę więcej pisał :)

Pozdrawiam.

:) + lol :)

Link to post
Share on other sites

nie no - szacun z takim tekstem wyjechać i to pod koniec edycji....

jak dla mnie jest to najlepszy tekst obok takiego innego (sens zachowany

 

gościu, który miał zdaje się i7 na pokładzie + jakiś GTX rzuca tekstem typu (oczywiście ja go przed USB w serwisie nie widziałem :) ) "przydałyby mi się katody do kompa"

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

BTW. Ktoś wie jak wygląda sprawa z ewentualnymi naprawami gwarancyjnymi sprzętu?

Sprzęt jest na pełnej gwarancji producenta, jeśli coś się "odpukać" zepsuje, to przesyłacie to do nas a my załatwiamy gwarancję na miejscu.

 

I co się dzieje z gwrancją gdy taki przedmiot sprzedamy? Czy można spodziewać się pisemnej gwarancji z datą z USB na sprzęt?

Generalnie sprawa jest prosta. Gwarancja jest nie transferowalna, dlatego jeśli sprzedacie sprzęt, tracicie gwarancję. Pisemnej gwarancji nie wystawiamy.

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo według planów dziś miał być w drodze. :)

czyli znając Redakcję gdzieś koło piątku (niekoniecznie najbliższego :P ) można spodziewać się recenzji :wariat::sciana::cry:

a tak na serio to się prawie nie mogę doczekać następnej edycji, choć mam nadzieję, że nie będzie to jeszcze ten tydzień....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pierwsza wersja filmiku na ukończeniu, recenzja już prawie napisana. Kompik skończony i odesłany do Torture. Mam nadzieję, że dostanie go najpóźniej w czwartek. Wszystko zależy od tego, kiedy red.nacz. będzie chciał publikować :cry: Ja będę gotowy na jutro rano...

fajnie fajnie

ale zdaje mi się, że i tak jakoś długo to szło, nie :wariat:

Panie Tomaszu...jest Pan w stanie podać przybliżony / dokładny termin następnego USB, sponsora, budżet i takie tam :sciana:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...