Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

Ach zeratul faktycznie jakbym tak wygrał (wiem wiem, nie składam nawet podania bo wiem że bym wygrał a sprzęt należy się bardziej zasłużonym), to czułbym się urażony że nie dostane tej koszulki. W sumie to może wymieniłbym się HW-koszulka. Ile ja to bym zrobił za wdzianko z tym pięknym logo. :)

Link to post
Share on other sites

Do wszystkich, ktorzy mają jakies pomysly dot. zmiany przebiegu/zasad konkursu:

Załóżcie osobny temat w odpowiednim dziale na forum, przedstawcie tam swoje propozycje. Przedyskutujemy, a jakby redakcja sie nie odzywała to moge potem podsumować ten temat z propozycjami zmian i wysłać odpowiedniego maila do naczelnego albo do Pana Tomka Stillera :)

Link to post
Share on other sites

hmmm historia z koszulkami powtarza się ale to nic pomysł dobry jak zawsze :)

a co do uczestnictwa i wygranej torture to ja myślę że w końcu musi wygrać nie ma bata nawet jak by nie startował to to jest mnóstwo ludzi które oddały by na ciebie głos mimo wszystko może założymy fanclub tortura :)

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, jeżeli portal benchmark.pl tworzą użytkownicy, to do nich powinna należeć ostateczna decyzja dot. wyłonienia zwycięzcy w postaci ilości zdobytych głosów. Druga tura, wybieranie z TOP 10 tego 1-szego przez redakcję jest zbędna. Redakcja powinna nadzorować uczciwość oddających głosy (żeby nie było 20 kont dla jednego człowieka). Nie będzie podtekstów, niezadowolenia, widzimisię redakcji. Czysta i klarowna sytuacja: Zdobyłeś najwięcej głosów = Wygrałeś

 

Co do koszulek dla szczęśliwców z TOP 10 to jestem za.

 

Jestem za propozycją jednego z forumowiczów, który opisywał wcześniej zmienienię formuły konkursu w postaci:

I tura - czas zgłoszeń ok. 1 tygodnia na przygotowanie prezentacji

II tura - zapoznanie się z prezentacjami użytkowników dot. sprzętu + metryczka aktywności w portalu - ok tygodnia czasu oddajemy głosy

 

Oddać władzę w ręce ludu!!!

Link to post
Share on other sites

Władza w rękach ludu była i były tylko kłopoty i konflikty z tego powodu. Zdarzali się nawet oszuści podający stare zestawy do modernizacji dzięki czemu wygrywali na litość.

Byłbyś dłużej na forum - wiedziałbyś o czym piszę. 100% władza w rękach ludzi to zły pomysł, bardzo zły.

Link to post
Share on other sites

Do wszystkich, ktorzy mają jakies pomysly dot. zmiany przebiegu/zasad konkursu:

Załóżcie osobny temat w odpowiednim dziale na forum, przedstawcie tam swoje propozycje. Przedyskutujemy, a jakby redakcja sie nie odzywała to moge potem podsumować ten temat z propozycjami zmian i wysłać odpowiedniego maila do naczelnego albo do Pana Tomka Stillera :]

 

na prezydenta idz :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...