Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

Ok, mój głos na y0ddh4 ;) Jako jeden z niewielu, interesował się moim tematem o ulepszaniu kompa za 100zł :) Więc głos dla Ciebie.

 

@rotorek: Uważaj z tym wstrzymywaniem się. Ja kiedyś tak czekałem i głosowanie się skończyło w połowie dnia. Głos się zmarnował ;)

Link to post
Share on other sites

jest kilka osób na forum i na vortalu, które się udzielają, jednak torture od dawna robi sporo rzeczy i powinien być doceniony :) najbardziej lubię osoby, które mają pierwszy swój post w tym temacie na forum :D

ja idę spać, bo jutro mam sporo zajęć w szkole ;) dobranoc ;)

 

edit: PS. dzięki ;)

Link to post
Share on other sites

torture +1 ode mnie ;)

 

Co do nowych osób to również nie widzę nic złego w tym, że chcą brać udział (przecież to inni decydują o swoich głosach i nikt ich nie zmusza, a jak nie dostana żadnego głosu to może i się zmobilizują do kolejnej edycji USB), a czas jeszcze maja, aby skrobnąc jakąś porządną recke i może jakiś głosik od kogoś dostaną, więc do dzieła panowie :)

Link to post
Share on other sites

Ale wiecie co? Prawdę mówiąc, to w tej edycji tak naprawdę nie ma większej różnicy między jakimś "złomem", a takim zestawem jak np. mój. Dlaczego? Bo tak czy inaczej idzie wymiana procesora, płyty, grafiki i RAM (DDR3 ma mało kto przecież). Zostają tylko "dodatki", jak dyski, buda, zasilacz. Więc nie dyskryminujcie tak tych wiekowych maszyn ;)

 

PS To kto chce głos?

Jeżeli uważasz, że moja kandydatura na to zasługuję, to ja o Twój cenny głos oficjalnie zabiegam.

 

Namawiam także pozostałych użytkowników do zapoznania się z moją kandydaturą, którą jest zaprezentowana tutaj.

Każdy głos jest cenny.

Link to post
Share on other sites

Ja też mogę na Ciebie zagłosować ;)

 

Ale co ja z tego będę miał :);)

To samo co oddając głos na innych użytkowników. Satysfakcję, że nie zmarnowałeś swojego głosu i wybrałeś najlepszą kandydaturą w tej edycji ;)

 

Pewnie nasze drogi się skrzyżują i otrzymasz ode mnie bezinteresowną pomoc, albo wspólnie pomożemy rozwiązać komuś problem.

Link to post
Share on other sites

To samo co oddając głos na innych użytkowników. Satysfakcję, że nie zmarnowałeś swojego głosu i wybrałeś najlepszą kandydaturą w tej edycji ;)

 

Pewnie nasze drogi się skrzyżują i otrzymasz ode mnie bezinteresowną pomoc, albo wspólnie pomożemy rozwiązać komuś problem.

Eee...tam, satysfakcja mnie nie obchodzi ;)

 

Myślałem, że odpalisz coś ze starego sprzętu, choćby kostke RAMu (przyda sie do starego kompa :))... ;)

Link to post
Share on other sites

@mICh@eL: Zawsze się targujesz o swój głos :) Nie dajcie się w to wciągnąć. Ja mogę bardzo łatwo załatwić ten jeden głos, bo mój kuzyn ma konto na banchmarku od dawna ;) Więc może dać głos za darmo. Nie trzeba będzie płacić starymi częściami ;)

Link to post
Share on other sites

@mICh@eL: Zawsze się targujesz o swój głos ;)

Wiesz, prezentacja to nie wszystko, a 6 postów to za mało, żeby nie zagłosować na Ciebie a na niego :)

 

A GRUPE chyba umarło śmiercią naturalną ... kto reanimuje GRUPE?

Czekam na oddanie swojego głosu właśnie ze względu na GRUPE.

Pozwól że zacytuje gościa z superstatusem :D

Zaczynacie kopać pod sobą dołki, po co te pytania na benchmark...

Może warto, żebyś zawitał na tamto forum (grupeben.ugu.pl) i tam coś napisał ;)

 

Co do kandydata, to dwa razy nie przepchnęliśmy torture, więc może teraz się uda :> ;)

Link to post
Share on other sites

no ja też jestem zainteresowany czy grupe jeszcze istnieje bo chciałem się przyłączyć aby oddawać głosy tylko na zasłużonych....

Zawsze możesz oddać głos na tego co my, jednak będąc w G.R.U.P.E. masz także możliwość wpłynięcia na naszego (jak to powiedział TS) "protegowanego" ;)
Link to post
Share on other sites

no ja też jestem zainteresowany czy grupe jeszcze istnieje bo chciałem się przyłączyć aby oddawać głosy tylko na zasłużonych....

Zawsze możesz oddać głos na tego co my, jednak będąc w G.R.U.P.E. masz także możliwość wpłynięcia na naszego (jak to powiedział TS) "protegowanego" ;)

ja wiem ale też dobrze wiem że protegowany nie jest wybrany o tak widzi misie tylko zasłużona osoba jest to, a że ktoś coś pisz o grupie trzymającej władze to po prostu zazdrość nic po za tym....

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...