Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

Mój głos także idzie na Torture. Chociaż nie.... Ma już Phenoma 8 rdzeniowego, więc 4 rdzeniowiec byłby dla niego degradacją... ;)

 

EDIT: Propozycja - może by tak utworzyć osobny topic tylko z prezentacjami kandydatów? Każdy mógłby tam napisać jeden post - z prezentacją, a reszta byłaby z góry kasowana.

Link to post
Share on other sites

hmmm co do sprawy kto zasłużył a kto nie to chyba sprawa jest oczywista że osoba która na to zasłużyła, posiadanie słabego sprzętu nie czyni go pierwszym w kolejce.

Po za tym definicja słabego sprzętu dla każdego może być inna bo jak niektórzy piszą że mają słabiaka a widzę ich zestaw to ten ktoś po prostu pazerę odstawia.....

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zgłośic swoja kandydature do USB 8.0.

Jestem czytelnikiem tego portalu sprzed zmiany wygladu.

Mam prawie 18 lat (hmm urodziny mam 6 października wiec byłby to sprzęt na moje urodziny). Komputera używam przede wszystkim programowania i poznawania architektury procesorów, lecz lubię sobie czasami pograć. Mój aktualny sprzęt mi na to niestety nie pozwala, ponieważ najnowsze gry nie działają na sprzęcie tego pokroju. Najlepszym elementem jest monitor który zakupiłem niedawno bo w marcu tego roku. Jest nim LG 23" FULL HD z Telewizorem. Reszta sprzętu jest przedstawiona w stronie mojego profilu. Z góry dziękuje za przyjęcie mojej kandydatury. Na dniach wstawię testy mojego komputera m.in. 3DMark 06, Super PI( hmm pisze żeby zrobić też test Crysis, ale wiem ze mi w ogóle nie pójdzie więc on odpada)

Link to post
Share on other sites

w przypadku większości kandydatur to ten "apgrejd" wiązałby się o więcej części jak sama płyta/proc/grafa ;> głównie mam na myśli zasilacze, ale też ram ;>

 

oddam głos w ostatniej chwili :P

 

A swoją drogą, jaki zasilacz bylby potrzebny do takiego sprzetu? ;)

Link to post
Share on other sites

bez OC porządne 400-450W wystarczy. do OC wziąłbym coś mocniejszego.

ja tam widziałem fotki z Feel'ami i czymś czego nie mogłem określić nawet...

chyba ktoś tam OCZ 400W miał... wybaczcie ale ja do tego sprzętu takiego zasilacza to bym nie użył (nawet bez OC)

 

w jednym konfigu był bodajże corsair vx 550W

Link to post
Share on other sites

@partur

życzę powodzenia...

@kowdipapo

ja bym tam wstawił na zapas jakąś ładną zasiłkę, np Corsair VX550 W albo innego BQ i powinno starczyć

albo szarpnąć się na Enermaxa Revolution (czy jak on się tam zwie) 1kW i jazda ;):P:P

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@_nick_

tak też myślałem, lecz nie zaszkodziło napisać.

hmm planuje od dłuższego czasu wstawić mini-recenzje mojego monitora.

Możecie się spodziewać takiego testu w najbliższym miesiącu, chyba że szkoła weźmie górę. Nie będzie to jakaś pro recka. Także będzie to moja moja pierwsza recenzja. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Link to post
Share on other sites

bez OC porządne 400-450W wystarczy. do OC wziąłbym coś mocniejszego.

ja tam widziałem fotki z Feel'ami i czymś czego nie mogłem określić nawet...

chyba ktoś tam OCZ 400W miał... wybaczcie ale ja do tego sprzętu takiego zasilacza to bym nie użył (nawet bez OC)

 

w jednym konfigu był bodajże corsair vx 550W

Ja mam tego OCZ ;), ale nie nastawiam sie na wygrana. Dodalem swoja kandydaturę dlatego ze spróbować zawsze mozna :P, a i tak skladam kompa na wlasna reke :P

Link to post
Share on other sites

Jak już mówiłem również zgłaszam swoją kandydaturę :P

 

Procesor: AMD Athlon II X2 240

Płyta główna: Gigabyte MA770T-UD3P

Pamięci ram: GoodRam 2 GB DDR3 1333 MHz

Karta graficzna: Gigabyte Nvidia Geforce 8600GT 256 SPII

Buda i zasilka: Qoltec ATX, Qoltec 400W.

 

Do czego go używam ?

-Do pracy

-Nauki, (jestem studentem)

-Rozrywki

-Do pisania na benchmark.pl :P

 

Jestem aktywnym benchmarkowcem, staram się pisać newsy, minirecenzję i udzielać na forum.

Mam nadzieję ,że ktoś na mnie zagłosuje :D i uda mi się zmodernizować mój komputer ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...