Skocz do zawartości

Prośba o pomoc skrzynka za 5.000 + 800-1200 monitor.


Recommended Posts

Słynny jest również np. Agito, NET-S, Morele, Camino, Arest, X-kom, itd...

tak w Agito kiedyś kupywałem aparat. Solidny sklep. Fajnie wszystko zapakowane. Kumpel też kupował w agito to samo ( tyle, ze tam nie składają). A co do Morele, to ceny ciekawe, ale jakbym chciał, zeby mi złożyli dobrze. To nie bardzo. Za przeproszeniem, na odpierd*l to robią, mają dużo zamówień, wiec sztuke odwalają. To raz. Dwa właśnie szukam sklepu, który fajnie, dokładnie składa i testuje czy wszystko OK. Kombo.krakow jest mało znany ale właśnie w takich shopach chłopaki się starają i przykładają, bo w tych popularnych(chodzi oczywiście o składanie PC) to odwalają okrutną borute. Arest z Wrocławia, musze poczytać w sumie moje okolice. Ciekawe czy tam też składają i testują I tak będe zamawiał przez neta. Myślałem też nad proline.

Edytowane przez serafin1
Link to post
Share on other sites

@Lowrey Fajny ten sklep. Ceny przyzwoite ;) tylko jak z opiniami ? Kupowałeś już tam, widze, że jestes z Krakowa. Możesz co nie co napisać? Dlaczego akurat podałeś z ceny z tego sklepu a nie ze słynnego morele ;)

Zobacz opinie na ceneo.pl. Również pod tym samym nickiem znajdziesz i moję opinie :-) Zamawiałem u nich 4 razy, za każdym razem towar otrzymałem na drugi dzień, solidnie zapakowane, kontakt na więcej, niż dobrym poziomie, dodatkowo pomagają za darmo, jeśli sobie z czymś nie będziesz mógł poradzić.

 

morele.net nie znam, nigdy nie korzystałem jeszcze z tego sklepu.

 

bitcomputer.pl

techplanet.pl

yooki.pl

kombo.krakow.pl

 

To sklepy, u których już składałem zamówienia, więc jakieś zdanie już sobie o nich wyrobiłem.

Edytowane przez Lowrey
Link to post
Share on other sites

Ja kupowałem sporo rzeczy w proline, fakt że zawsze odbierałem towar osobiście, Towar zawsze na czas, co do gwarancji to nie wiem bo nigdy nic się nie zepsuło. Jeżeli chodzi o składanie komputera to mogę opisać całość po zrealizowaniu zamówienia.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o składanie komputera to mogę opisać całość po zrealizowaniu zamówienia.

Było by fajnie, jak im to złożenie wyjdzie. Właśnie złożyłem w konfiguratorze zestawik i całkiem fajna cena wyszła :) Tylko, no właśnie , te złożenie(50 zł) jak im to wychodzi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...