Skocz do zawartości

msi z77ma g45 czy asrock p67 pro3 b3 ? oc bedzie :)


Recommended Posts

witam, ktora plyte lepiej kupic ta msi czy sprawdzonego asrocka, bede robil oc procka (2500k) chcialbym tez zeby plyta byla w miare przyszlosciowa, z77 wspiera pci ex 3.0 oraz obsluguje wysokie taktowanie ramu (do 3gh ?) w przyszlosci nie wykluczam rowniez przesiadki na ivy bridge. Zamieniam sie w sluch ;)

Link to post
Share on other sites

uu podchodzi pod 5 stow, hmh taka plyta napewno bedzie spoko do oc, hmh ale czy jak w przyszlosci bede chcial sie przesiasc na ivy bridge to bedIe kompatybilna ? ale wydaje mi sie ze napewno tak pewnie producent wypusci nowy bios bo ivy tez sa na lga1155, a czytalem ze ivy bridge obsluguja wysokie taktowanie pamieci nawet 3ghz, czy instalujac taka pamiec ta plyta to obsluzy ?

Link to post
Share on other sites

Mam podobny dylemat i padło na Extreme 3, o ile nie nawet z68-m pro3 gen 3.. bo nie wiem czy będę kręcił i mniejsza płyta to mniejsza buda ;)

 

Miałem tez chrapkę na Z77.. czemu nie wybrałem?

Bo nie ma nawet jednego testu tej płyty.. a w ciemno płyty za prawie 500zł to nie mam zamiaru. Do tego uważam, że cena jest zawyżona. A Z77 nie wspiera praktycznie nic więcej niż Z68.

Link to post
Share on other sites

no w sumie racja jak na razie zadnych testow bo to nowa plyta, z tym ze msi obsluguje pamiec do 2667mhz tylko czy m-y 2133 a 2667mhz bedzie jakas roznica w praktyce ? hmh raczej watpie, ale bez testow na razie nic nie wiadomo. asrock ma zasilanie 8pin a msi 4pin dodatkowo jest to wypasiony model z chipsetem z68 a ta z77 to podstawowka :) chyba bez kitu najlepszym wyborem bedzie tem asrock z68 a gdybym kupil p67 pro3 to chyba bym nie ucierpial co ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...