Skocz do zawartości

Obudowa Corsair 600T ( Poznan ) 250 zł


Recommended Posts

Witam

Mam do sprzedania obudowe corsair 600T , odbiór osobisty w poznaniu cena 250 zł

kontakt 795-801-824

http://assets.vr-zone.net/10029/corsair_600t_34.jpg

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

O ile się nie mylę używka, gdzieś już autor chyba pisał o wymianie właśnie z 600T na coś większego, wiec stawiam, że to ta obudowa. Jeśli wysyłka wchodziłaby w grę to być może byłbym zainteresowany.

Link to post
Share on other sites

Kolega widzę ładnie się zachowuję. Chciałem wziąć od niego za 320 + KW. Stwierdził, że nie może wysłać, wyszedłem więc z propozycją, że ja zamówię kuriera. Poza tym nie tak trudno wejść na "wysyłaj taniej" i zamówić samemu a potem doliczyć koszt wysyłki. Teraz widzę za 250 - odbiór osobisty.

Tak się nie załatwia transakcji. Jakbym tak robił z klientami to nikt by do mnie kierownic nie przysyłał.

Nadal jestem zainteresowany i jako taki pierwszy budę zarezerwowałem 18 marca.

Myślę, że uda się dobić targu.

Edytowane przez lukson
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

<p>,,Chciałem wziąć od niego za 320 + KW.'' mi tez juz napisal ze</p>

<p class="posted_info">Wysłano 21 marzec 2012 - 22:29</p>

<div class="post entry-content">Informuje że obudowa została sprzedana , dostałem lepszą ofertę.<br />

Pozdrawiam</div>

<div class="post entry-content"> </div>

<div class="post entry-content"> </div>

<div class="post entry-content">ale warto:) niech ktos kupi bo naprawde fajna obudowa</div>

 

Link to post
Share on other sites

Witam

Ponieważ jest w tym temacie wiele niezgodności postaram się je wyjaśnić.

Tak jak napisał lukson wcześniej brałem za obudowe 320 zł przy wysyłce , jednak zaszły komplikacje i nie mam sposobności aby wysłać towar kurierem nawet gdyby kurier miał przyjść od kupującego sprawa jest nagła i zależy mi na czasie dla tego wystawiłem za taką cene czyli 250 zł i dodałem odbiór osobisty.

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Dobrze wiedzieć.

Zero powagi przy prowadzeniu transakcji. Pierw się umawia, dogaduje. Człowiek zbiera kasę a tu zonk bo zmienił zdanie i nie może wysłać. Jak wielki w tym problem? Ja nie widzę żadnego. Wrzucam w byle jaki pudło, zaklejam i daje kurierowi. 2 dni i mam kasę na koncie. Jak nie to mogłem przelew zrobić i w ciemno wziąć.

Deal miesiąca nie ma co.

Sądząc po zachowaniu i prośbach o zdjęcia nie tylko moich ale i innych użytkowników musi to być szrot albo kolega jest tak zabiegany, że ciężko mu strzelić i wrzucić na forum dwie-trzy fotki.

Nie ważne. 20zł drożej kupiłem sobie HAF932. Jutro jest do mnie wysyłana.

 

Na koniec.

Z takim podejściem, życzę koledze udanych transakcji w przyszłości.

Link to post
Share on other sites

@kubaziom73

 

Po co tu piszę? Po to żeby każdy wiedział jak kolega daniel93 podchodzi do interesów. Żale? Nie mam żalu. Jak nie wiesz co to żal to nie nabijaj sobie na darmo postów.

Skończyłem dyskusję w tym temacie. Jak chcesz mi przekazać jakąś wiadomość to napisz mi na PW :P

Link to post
Share on other sites

Dzięki łukasz za twoje żale ale nie prosiłeś o zdjęcia a osoby które o nie proszą dostają pw z moim kontem picassa i tam jest folder ze zdjęciami.

Ps: Sprzedałem w ciągu ostatniego roku wiele towaru i nie było żednego problemu niestety czasem bywa że wynikają komplikacje tak jak wszędzie , wiem bo mój tata pracuje jako przedstawiciel handlowy.

Link to post
Share on other sites

Wysłano wczoraj, 16:53

Witam,

 

xxxxxxxxx

XXXXXXXXX

xxxxxxxxx

 

Jak będziesz wysyłał to daj znać i podeślij nr listu przewozowego. Możesz też podesłać fotki budy jak masz jakieś.

Edytowane przez lukson
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...