Skocz do zawartości

Czy mój procesor obsłuży win 7 x64.


Recommended Posts

Witam

Jutro mam instalować windows 7 64bit i kolega mi powiedział że może mi nie chodzić ten windows ze względu na procesor.Czy to prawda ??

 

Mój komp:

Core 2 duo e4300

2gb ram 2x1gb 667mhz

Plyta glowna Gigabyte GA Vm900m

 

 

Instaluje go głównie dla tego że chciał bym pograć w just cause 2 i pare innych gier ktore na xp nie dzialaja.

Link to post
Share on other sites

 

Teoretycznie tak. Masz 64bitowy procesor ale w praktyce do win7 64bit potrzeba 4gb ram i procesor 2+ghz. zeby to dzialalo po bozemu

 

 

Microsoft ogłosił oficjalne wymagania sprzętowe dla Windows 7:

 

1. Procesor 1 GHz 32-bitowy lub 64-bitowy

2. 1 GB pamięci RAM dla systemu 32-bitowego, 2 GB RAM dla systemu 64-bitowego

3. 16 GB HDD dla x86 i 20 GB dla systemu x64

4. Karta graficzna z pamięcią 128 MB VRAM obsługująca DirectX 9 (dla interfejsu Aero)

Link to post
Share on other sites

Niedługo będe się przesiadał na Celeron G530 i 4gb ram 1333mhz.Ale chodzi mi o to czy teraz nie ma żadnych ,,większych" przeciwskazań abym zainstalował tą 7-ke.A mam te gry i leżą się marnują :).Tera spatchowane GTA mi chodzi na full a na 7 pewnie nie :) ale co tam :D.

Link to post
Share on other sites

Z tym GTA 4 to nie zly zart ;) u mnie na C2Q 2.4GHz 2GB RAM AMD 5850 tnie i takie spadki ,że to magia tak zrobili grę ,że śmiga jak BETA:D pffuu ALPHA na średnich (suwaki na 30) AAx2 1440x900 max 50FPS średnio 30 -.-

//

Co windowsa 7 może izbieran a pusto 700-900MB ale to na clean wersji od MicroShit;) bajery po wciskane...najlepiej kilkanaście rzeczy off ,i pare wywalić i proszę już wcina ~400MB z GG i AV ;)

Link to post
Share on other sites

Athlon X2 4850e oc 3.0/3,30ghz i 9500Gt gainward GTA 4 śmigało na 720P high/medium jedynie textury i spokojnie z wszystkimi autami podmienianymi nie spadało poniżej 26fps tak więc źle nie jest.

Nie pograsz z 2gb ramu na Win7 minimum to 3gb.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Karta VTX3D Radeon Hd4850 ddr5 1gb i tylko odbicia mam na niskich.I fps 25-28 wiec jak dla mnie plynnie jak na taki sprzet.Sam sie dziwiłem.A patche wgrałem wszystkie po koleji od 1.0.1.0 do 1.0.7.0

 

I czy ten windows bedzie działał??Nie chodzi mi czy gry beda sie ciely czy nie tylko o to czy wgl bedzie działać??

Edytowane przez jjack
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...