Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pochwalony,

 

rozmyślam nad zakupem jakiegoś sprzętu audio, ale wybór jest zbyt duży i trzeba zasięgnąć porad. Miałem kupić słuchawki, ale szkoda mi uszu. Przejrzałem ten temat i się trochę zorientowałem.

  • Pokój w którym będą grały wygląda tak (oczywiście podłączone do komputera), a jego wymiary to 3,4 x 3,7 x 2,5m (s x d x w).
  • W tym przypadku lepszy będzie 2.1 czy 5.1, którego wg. mnie nie ma gdzie rozstawić, ale zobaczymy.
  • Bardziej odpowiadają mi głośniczki z "drewnianym" efektem.
  • Będą przeznaczone do odtwarzania muzyki (AC/DC, Nickelback, Black Sabbath, Deep Purple itp.) oraz grania głównie w strzelanki (BF, Crysis, FC, Max Payne itp.)
  • Widziałem, że niektóre "sprzęty" potrzebują kart dźwiękowej, czy Xonar DX będzie dobry czy coś mocniejszego trza?
  • Budżet? Zobaczymy co zaproponujecie, ważne aby dobrze grały.
Pozdrawiam Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

Witam a jaki budzet bo nie wiem czego sie trzymac;-)?

Najlepiej ok 500zł, ale to nie jest sztywna kwota, jeśli będzie warto to jakieś 800 z kawałkiem da radę.

 

za nóweczki tej klasy przyjdzie ci zapłacić jakieś 1,5-2k

To dlaczego swoje tak tanio sprzedajesz? Teraz rok szkolny, a w liceum trza kłuć zwłaszcza, że za rok matura, więc kupowałbym coś dopiero w wakacje, ale lubię zorientować się wcześniej. Kupiłbym teraz i podłączył do laptopa?
Link to post
Share on other sites

To dlaczego swoje tak tanio sprzedajesz?

bo potrzebuję sprzedać, kupiłem inne i nie mam gdzie trzymać

zresztą używki z lat '80 chodzą w takich cenach chyba, że przy okazji wyglądają jak nowe, a moje nie wyglądają

jak nie pójdą tutaj to wylądują na allegro i pewnie wezmę ze 3-3,5 stówki

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...