Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Spodobał mi się ten telewizor:

 

Panasonic TX-L47ET5E tu link : http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-l47et5e.bhtml#opis

Oglądałem go mediamarkt tylko w wersji 42 calowej spodobał mi się na nim obraz,

jednak nie mogę żadnych opinii znaleźć na jego temat czy mógłby ktoś pomóc.

Najlepiej ktoś kto go ma i używa :). I ogólnie czy ktoś widział jakieś opinie o nim wyczytane w internecie, recenzje ?.

 

Szukam o nich dodatkowych opini bo nie podoba mi się fakt ,że na ceneo pisze ,że ma 60Hz i ogólnie ma nieciekawe tam opinie.

A jeśli uważacie ,że to zły wybór poproszę o pomoc w wyborze jakiegoś dobrego telewizora o podobnej wielkości. Telewizor będzie wykorzystywany do gier i filmów a i smart-tv by się przydało, by obejrzeć jakiś serial online.

Link to post
Share on other sites

Warto zainteresować się najnowszym Panasem z Serii ST50, był już pierwszy test tv i wysoko podniósł poprzeczkę, jeszcze nie jest w sprzedaży ale za niedługo powinien się pojawić , cena prawdopodobnie będzie niższa niż zeszłoroczny VT30. http://www.hdtvtest....01203191731.htm

Więc warto jest poczekać, ST50 może być hitem (cena jakość) prawdopodobnie jest lepszy niż VT30 (lepsza czerń , lepszy kontrast) i do tego na pewno będzie tańszy.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Niby można zaczekać ale nie wiem czy to takie czekanie dla mnie bo w końcu nigdy nie kupię i ciągle coś nowego będzie wychodziło

Do tego to jest plazma a ja nie za bardzo chce plazmę bo już w samym sklepie odczuwałem przyjemne nagrzewanie się telewizorów, co prawda obraz jest przepiękny ale już się zdecydowałem ,że plazma nie :).

Do tego ceny wersji ST w funtach nie są aż tak zachwycające.

 

Może bardziej zadam pytanie do użytkowników ogólnie panasoniców czy filmy odtwarzane pendrive/przenośny dysk chodzą bez problemów czy jednak filmy muszą być w konkretnym formacie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Pisałam już na jakimś forum o tym tv :D

Ja polecam ten tv.wcześniej miałam panasonica 42''i byłam mega zadowolona był to zwykły LCD z wyższej półki po dwóch latach postanowiliśmy wymienić na nowy i większy.skusiliśmy się na SONY KDL-46EX720 a stary panasonic postanowiliśmy sprzedać .Od początku nie byliśmy zadowoleni, :( obraz ,wykonie obudowy,obracanie panela porażka.strasznie chwiejny,przy sprzedaży starego tv włączyliśmy go aby klient mógł obejrzeć,stał na stole obok nowego sony ,po włączeniu staruszka to co zobaczyliśmy to był szok :o ,miał lepszy obraz .obudowa sony z tyłu to koszmar nie równy plastik wyglądający jakby był zgrzewany przetapiany,nie wiem jak to opisać.obraz ziarnisty niewyraźny momentami ,mamy monitoring a jakość wyświetlana z kamer przemysłowych to masakra .po 2,5 tygodniach znaleźliśmy kupca na sony. :> uff co za ulga sprzedał się bez strat.kupiliśmy panasonica TX-L47ET5E różnica wielka i w obrazie i w wykonaniu.tylna obudowa metalowa solidna ładna ,podstawa dobrze się mocuje i obraca stabilnie,obraz z kamer czysty.ta pleksa wygląda super cała obramówka tv jest oblana przeźroczystą dobrej jakości pleksą matryca lepsza niż w sony.kupiliśmy go w dobrej cenie za 4305 ze sklepu z innego miasta z przesyłką.tv miałam na drugi dzień.tv o wiele ładniejszy jest na żywo niż na zdjęciu.ja polecam,wymienię go dopiero jak technologia 3d podskoczy do góry ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

B dobry telewizor ... Jest dobrym wyborem nawet dla wybrednych( oglądaczy !)!! Podłączyłem twardziela do usb wszystko hula aż miło muzyka filmy o różnych formatach w tym fullhd jpg raw itp ... z pena też bez cięc jak w szajsungu . Mam go już 3 tyg i nie zamienił bym na inny !!!

 

PS.. przez DLNA łączy pięknie z nokią i z innego pokoju bez kabli śmigają nagrania zdjecia itp z laptopem też dobrze łączy !!!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...