Skocz do zawartości

mugen czy mugen2


Recommended Posts

Mugen II to IMO jeden z najlepszych coolerów na rynku...

jest całkiem cichy, jest wydajny no i nie jest wcale taki mega-drogi

ponad to jest kompatybilny chyba ze wszystkimi podstawkami obecnymi na rynku (nie wiem jak intelowski 1156)

rozmiary...cóż wydajność musi ważyć i być duża, ale z drugiej strony popatrzcie na TRUE :co:

a jeżeli chodzi o samo pytanie autora wątku - oczywiście Mugen II

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

zadna wielka roznica co kupisz kila finow i pare stopni - jesli trafisz mugena za 120 a widzialem po tyle gdzies w necie to tylko brac nie ma sensu dokladac do M2

ale przesiadka z ninji to juz ? a co by to mialo zmienic? 5stopni w lewo czy w prawo zadna roznica

 

zreszta proponuje sie zapoznac z aerocool dcc1200 w niskiej cenie a rowniez odbiega o 3-4 stopnie od mugena2

 

zdecydowanie wydajniejszy od wspomnianego karakorum a co najwazniejsze zdecydowanie cichszy - karakorum to smiec

Link to post
Share on other sites

Dobra dzięki :D kupie mugena 2 < koniec kłutni :co:

czy koniec kłótni to się dopiero okaże (stawiam, że nie, chyba, że wpadnie jakiś "Zielony" albo Michał ustąpi, bo po jego rozmówcy to bym się tego raczej nie spodziewał)

na prawdę powinieneś być z Mugena II zadowolony, przy czym jeszcze jeden apel / jedna rada - upewnij się, że zmieści Ci się on w obudowie, bo swoje rozmiary ma...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

He he , zanim znowu coś sie będe chciał zapytac to się zastanowie dwa razy bo nie chce żeby przez moje tematy powstawaly spinki na forum :P ale z drugiej strony , forum żyje i jest ciekawsze hehehe :sciana:

Poczekaj, zaraz dokończę dzieło :P

 

halas?

dcc min- 19.8

kar min - 29.4

 

dcc max - 42,7

kar max - 49.2

 

http://pclab.pl/art38203-80.html

 

zdajesz sobie sprawe ze to oznacza 4 razy wyzsze natezenie dzwieku przy max a ponad 6 razy wiecej przy min ?

czy decybele to dla ciebie ee 7 w te czy w tamta to zadna roznica

kazde 3 decybele to chalas do kwadratu a nie przyrost liniowy

Czyli te 42,7dB to dla cichofila jest wg Ciebie :sciana::rotfl:

dcc jest dla cichofila

Tak więc pozostała u Ciebie tylko technika :D:):):):P, aż do http://zmjo2q.bay.livefilestore.com/y1pIhXq-gGaVskS17-R6JczI_tiLNhfRRRey3_DbZViD4Izq2y88uJmukXQPhBHLY8j1Fv8938DZuOH3Etm1ZuZCw/damage_wall.gif. No ewentualnie przeszczep mózgu :co:

 

No i jeszcze Twoja wspaniała spójność wypowiedzi:

2 stopnie mniej od karakorum to juz polowa drogi do mugena2 ktory ma 47 a dcc 49

aerocool dcc1200 w niskiej cenie a rowniez odbiega o 3-4 stopnie od mugena2; zdecydowanie wydajniejszy od wspomnianego karakorum

Tak więc rozmowa z Tobą nie ma sensu, zachowujesz się jak :sciana: i niestety nic już nie pomoże Tobie... Po prostu brak mi słów.

 

Szczerze współczuję Twojemu najbliższemu otoczeniu...

 

No i postuluję do moderatorów o wycinanie takich bezsensownych postów jak część tych od lopez2'a ;)

Link to post
Share on other sites

chlopcze

zalozylem ze odbiega o 3-4 stopnie od mugena2

zalozylem ze wiecej nie bedzie ale ze znalazlem test dla twojego glupiego uswiadomienia to okazalo sie ze pomylilem sie jeszcze mniej bo i mniej odbiega od Mugena2 niz to zalozylem

 

ty nie potrafilbys nawet gaci sam zalozyc nie mowiac o przewidzeniu wedle samych danych technicznych jakiegokolwiek wyniku

Link to post
Share on other sites

zalozylem ze wiecej nie bedzie ale ze znalazlem test dla twojego glupiego uswiadomienia to okazalo sie ze pomylilem sie jeszcze mniej bo i mniej odbiega od Mugena2 niz to zalozylem

Chodzi mi o Twoje podejście, bo gdy różnica między Mugenem2 a DCC-C1200 wynosi 2*C, to piszesz:

2 stopnie mniej od karakorum to juz polowa drogi do mugena2 ktory ma 47 a dcc 49

A gdy tyle samo *C różnicy jest pomiędzy Aerocoolem a Karakorum, to piszesz:

zdecydowanie wydajniejszy od wspomnianego karakorum

Idąc Twoim tokiem rozumowania można stwierdzić, że w porównaniu do Mugena II ten Aerocool też jest nic nie wartym złomem :co:
Link to post
Share on other sites

A dyskusją jest spoko heheheee ogólnie chodzi o 2 stopnie :co: hehee , dobre , za********e jesteście dokładni :D za********e .

A po drugie może moderatorom sie to też sie podoba to że forum ŻYJE , a nie jak gdzie inndzie wszystko jest usuwane i nudą zawiewa, co pewnie już widzieliscie na innych forach zwięzanych dobitnie z kompami i podzespołami. Tak trzymać wolność słowa sie liczy i znajomość tematu oczywiście, :)

Link to post
Share on other sites

A po drugie może moderatorom sie to też sie podoba to że forum ŻYJE , a nie jak gdzie inndzie wszystko jest usuwane i nudą zawiewa, co pewnie już widzieliscie na innych forach zwięzanych dobitnie z kompami i podzespołami. Tak trzymać wolność słowa sie liczy i znajomość tematu oczywiście, :co:

wolność słowa wolnością słowa i rozrywka oraz życie forum też, ale bez przesady...

nie jest to dobra metoda ożywienia forum żeby o 2 stopnie Celsjusza się wyzywać...to troszku przegięcie IMO

ale jak chcesz to możesz liczyć na następne takie "ożywienia" forum, bo nie był to ani pierwszy i obstawiam, że nie ostatni numer tego usera...

pozdrawiam i przepraszam za OT

Link to post
Share on other sites

lopez ma po prostu "zdrowe" podejście do tematu :co: Wiem, bo mam podobnie. Tzn. po o wydawać pieniądze na jakieś pierdoły jak wypasione pasty termoprzewodzące czy chłodzenia wydajniejsze o 2 stopnie. Widocznie chłopak się zdenerwował :)

 

Wracając do tematu. Po co masz brać starego Mugena jak za niewiele więcej masz dwójkę? Pomijając wydajność, to będziesz miał lepsze wsparcie jak wypuszczą zapinki pod 1156. W dwójce też masz 1366. Do starego chyba się nie doczekasz :D No i dochodzi też pytanie po co Ci taki cooler? Bo jeżeli nie masz zamiarów podkręcania, to kup coś 2 razy tańszego.

Link to post
Share on other sites

lopez ma po prostu "zdrowe" podejście do tematu :D Wiem, bo mam podobnie. Tzn. po o wydawać pieniądze na jakieś pierdoły jak wypasione pasty termoprzewodzące czy chłodzenia wydajniejsze o 2 stopnie. Widocznie chłopak się zdenerwował :)

lopez ma niezdrowe podejście do tematu, bo dla niego Karakorum jest do bani, a chłodzenie wydajniejsze o dwa stopnie już poleca autorowi. Chyba coś jest nie tego z nim :co:

 

Apropo wczorajszej jatki, to chciałem skończyć ją wcześniej, ale jak mi na PW piszą "Ciśnij po frajerze!" no to coś jest nie tak :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

lopez ma po prostu "zdrowe" podejście do tematu :P Wiem, bo mam podobnie. Tzn. po o wydawać pieniądze na jakieś pierdoły jak wypasione pasty termoprzewodzące czy chłodzenia wydajniejsze o 2 stopnie.

Właśnie odwrotnie, tanie Karakorum to nic nie warty złom, ale dwa razy droższe chłodzenie wydajniejsze o 2*C już jest wg niego godne polecenia :D:P

 

BTW, kiedy mu się ban kończy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...