Skocz do zawartości

GTA IV - Mody ;)


Recommended Posts

Tyle, że zaprezentowany tobie w tym temacie filmik nie odnosi się do nowych aut, tylko do modów znacznie poprawiających grafikę. W tytule filmu masz podane co było użyte. ja u siebie używałem tekstur dróg zaprezentowanych na filmiku i enb series odchudzonego na tyle, żeby dawał refleksy na autach i nieco lepszą jakość oświetlenia. Jak to co w temacie zaprezentował ci Kuba nie wystarcza to weź się za google.

Edytowane przez szramabdg
Link to post
Share on other sites

Nie bawiłem się w mody do GTA IV ze względu na zbyt słabego kompa, ale generalnie masz mody ENBSeries oraz iCEnhancer, które, na tyle na ile ogarniam temat, są pakietami ogólnie poprawiającymi i modyfikującymi grafikę i efekty graficzne w GTA IV. Poza tym masz całą masę paczek z autami. Poczytaj tu http://www.gta4-mods.com/. Inna rzecz, że nic za darmo, tzn. i ENBSeries i iCEnhancer zwiększają i tak już niemałe wymagania sprzętowe tej gry, więc jeśli masz mocne 4 rdzenie i mocną grafikę to możesz się pobawić, ale bez tego chyba nie ma sensu.

Link to post
Share on other sites

Ale wy się nie umiecie bawić. Założyłem ten temat żeby ogólnie pogadać o modach do gta, zaprezentować swoje wyniki, wyrazić swoje spostrzeżenia itp. a nie wrzucić pierwszy gorszy filmik z yt ;/ Poza tym ten filmik gó**o daje, bo różnice między nim a orginałem są znacznie mniejsze, albo żadne niż gdy wrzuciło by się własne screeny porównawcze na których gołym okiem można zaobserwować co i jak bardzo jest poprawione ;/

Edytowane przez Dzonzi
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...