Skocz do zawartości

Procesor AMD Athlon II x4 640 3.0@3.6 ghz. WROCŁAW/Allegro


Recommended Posts

Mam na sprzedaż ten processor, pracował z chłodzeniem hyper master tx3. Zainteresowanym podeślę fotki. Cena do negocjacji (coś ok. 280zł). Podkręcałem go do 3.6 ghz bez żadnych problemów, chodź pójdzie więcej.

 

Możliwość zamiany na BMX, wtedy dorzucę telefon dotykowy, z wifi, gps itd, Samsung Wave 533.

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc? nie mam pojęcia. Płyta główna pozwala mi tylko na podkręcanie ; ).

 

42011938 mój nr gg jak coś, zainteresowani mogą pisać : ).

 

ref. :). Za taką cenę na prawdę warto brać ten procesor, kręci się bardzo dobrze, na mojej starej płycie osiągnałem 3.6 ghz bez żadnych problemów. Gry typu Battlefield 3, gta iv chodziły bez problemu :).

 

Aaa, dorzucam chłodzenie od AMD i pudełko z instrukcją.

 

up@

Link to post
Share on other sites

Rozwiń swą myśl. Chodzi ci jaką używałem? czy jaką dorzucam?. Używałem pastę od Zalman, taką mi polecili w komputerowym,w IDLE mam 23 stopnie, gdy gram ok. 50 stopni. A pasty nie dorzucam... Można takową kupić w każdym sklepie komputerowym, za 10 zł :).

 

Zaa dopłatą dorzucę chłodzenie Cooler Master Hyper TX 3.

Edytowane przez Wasyl990
Link to post
Share on other sites

jakieś dane procesora, może numer seryjny, tdp??? mam dosyć leciwe mobo i nie ze wszystkimi procesorami chce współpracować.

i jeszcze jedno pytanie czy nie jest to przypadkiem ten procesor, który miał u ciebie problem z identyfikacją w biosie i windowsie?

<link>

http://imageshack.us/f/51/przechwytywanie1z.png/

</link>

Edytowane przez art-spider
Link to post
Share on other sites

Miał problem z identyfikacją przez moją płytę główną : ), bo jest stara. Lecz sam processor sprawny w 100%. Dane? już daję http://www.morele.net/athlon-ii-x4-640-am3-3-0-ghz-box-adx640wfgmbox-317243/

 

Tam trzeba kliknąć " OPIS ". Processor działa na podstawce AM2+ i AM3 : )).

 

Tak, to jest ten processor i specyfikacja co dałeś w linku :)

 

42011938 moje GG, siedzę często.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...