Skocz do zawartości

Komputer do gier do 1500zł - sama buda


Recommended Posts

Witam :)

Znajomy zamierza zakupić nową budę do 1500zł, aby pograc w nowego cs-a, który wyjdzie.

Ja nie jestem nabieżąco, więc prosiłbym o dobranie najefektywniejszych komponentów, aby zakmnąć się w tej cenie.

Haczyk jest taki, że ma być to sklep http://www.pcstore.pl/ , gdyż chce wziąść na raty. Przypuszczam jedynie, że musiałoby to być na Intel Core i3-2100. Ale prosilbym ekpertów o jakieś pomysły. Z góry dzięki!!

Link to post
Share on other sites

procesor na intela szybszy ina płyta do tego może tak

 

intel g850

GA-H61M

ramy okey

dysk super

zasilacz trochu za drogo ten tańszy XFX P1-450S-X2B9 i bardzo dobry , co do tamtego też nie mam zarzutów sam go posiadam ale w tedy bedziesz miał gorszą budę ta buda to gó**o za tą cene tylko raczej brutusa 310 ^^

karta też ok

No to chyba wszystko i będziesz miał fajny zestawik i szybszy niż ten wyżej :P

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Ok, to zmieniamy koncepcję na morele.net :) Obudowa nowa. Dysk ma być nowy, profilaktcznie, gdyż pewnie kumpel to ma stary jeszcze z ATA i nie wiadomo ile pochodzi. 500GB myślę, że wystarczy. Zjajomy i tak pewnie nie był nastawiony na nic większego, gdyż wstępnie już chciał jechac do jakiegoś supermarketu kompa kupić ; o Dlatego mam nadzieję, że mu coś lepszego da się ukulać niż z marketu.

 

Zestaw lukas1910'a będzię najoptymalniejszy? Czy w stronę zestawu od xnn123??

 

I jak wygląda sprawa z plombami w tych morelkach? :P Bo w tym pcstore o którym pisałem, to tam nie zakładają plomb i dają gwarancję normalnie na 2 lata.

Link to post
Share on other sites

Z supermarketu to najwieksza porazka.A niby czemu ta buda to go**o,chyba tylko dla tego ze nie ma filtrow chyba bo nic o tym nie jest napisane. fakt lepiej brutusa ale znowu cena do gory

 

A co do fx4100 i 6770 to kilka przykladow ze mozna smialo grac

http://www.youtube.com/watch?v=Ba5N7rjr6pw

 

A jak widac to nawet z 6970 daje rade wiec zbedne gadanie ze buldki sie do grania nie nadaja.Po prostu dal bym spokuj ze starymi prockami 2 rdzeniowymi i bral 4 rdzenie na przyszlosc sie przyda

Edytowane przez lukas1910
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...