Skocz do zawartości

Patchowanie Battlefielda 3


Recommended Posts

Cześć ! Nie kupiłem jeszcze Battlefielda 3 ale mam już do Was pytanie. Słyszałem, że do Battlefielda 3 wychodzą duże patche po pare GB. Mój problem jest następujący. Posiadam Internet 1 mb/s dodatkowo chodzi od godziny 10 do 19. Czy przez ten czas ściągne wszystkie aktualizacje do gry ? Prędkosć pobierania to cos około 120 mb/s. Jeżeli nie udałoby się ściągnąć przez ten czas to czy moge zastosować taki ruch - ściagne jednego dnia a drugiego dokończe ? Czy jest możliwość zatrzymania sciagania + WYŁĄCZENIA KOMPUTERA i pobrania patcha na nastepny dzien ? Jeżeli nie to jak jest z tym pobieraniem ? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Chciałbym pograć w Battlefielda 3 ale nie wiem czy mi się uda przez tego neta... :(

Link to post
Share on other sites

Posiadam Internet 1 mb/s dodatkowo chodzi od godziny 10 do 19.

Czy przez ten czas ściągne wszystkie aktualizacje do gry ?

 

Prędkosć pobierania to cos około 120 mb/s.

wtf????

 

 

1MB=126kb/s czyli przy takie predkosci to minimum 26-32godz pobierania ponad 15gb BF3

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Nie, przecież można zatrzymać, przynajmniej ja mogłem przy pobieraniu patcha do BF3.

Nie wiem jak z całą grą jest bo komputer chodził włączony przez 3 dni przez święta a mnie w domu nie było to się BF3 pobrał ;D

Też 1MB i rozłączanie internetu co 24h, mimo to pobrała się w pełni i działa

Link to post
Share on other sites

:D Nie kłóć się bo wczoraj przez przypadek ściągania bf'a wyłączyłem kompa bo zapomniałem że mam włączy harmonogram i wyłączy mi się komp o godzinie xx i musiałem od nowa pobierać z origina

Poczytaj sobie licencję która jest dość zawiła aczkolwiek dość jasno opisuje to - NOOBom nie wznawiamy pobierania %-)
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...