Skocz do zawartości

KEPLER Nvidia GeForce GTX 680: 28 nm


Recommended Posts

gó**o prawda i marketingowe paplanie. Gdyby mieli potężny układ wykorzystaliby to ażeby przejąć kolejne partie rynku jak niegdyś zrobiło ATI deklasując konkurencję, gdy nV miała słabe FX'y.

 

"Zieloni" chcieli niskim kosztem zarobić jak najwięcej i póki co wychodzi, "Keplery" są tak pocięte że jakiekolwiek inne zadanie niż gry wymagające wydajności od podsystemu Cache i te układy leżą, co nie przeszkadza być im wyżej wycenionym niż 7970.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie seria 6xx jest za droga do tego co oferuje - jeśli wogóle można nazwać to serią jak narazie mamy dwie karty dostępne. W przyszłym tygodniu kupuję jakąś karte i jak narazie najbardziej przekonuje mnie HD7950/7970 w tej kategorii wagowej. Liczyłem trochę na GTX670 ale jak zobaczyłem płytkę to trochę mi się odechciało.

 

Chodzą pogłoski że AMD zapełni lukę między HD7770 a HD7850. Ma być model HD7830 - 768SP pewnie niektórych ucieszy. Pożyjemy zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Skądżeś Ty wziął te ceny ?! A kto CI każe to w polsce kupować ? Pomijając fakt, że przegiąłeś mocno z końcową ceną w polsce, to przecie można sobie ją zamówić od EVGA za 999 dolców.

 

I zapłacić 23% podatku na granicy. I właśnie taka będzie cena + pewnie z 10% marży.

Link to post
Share on other sites

Oj niech czerowoni cos robia, wielki cios dla nich:) :D A ile bylo ze nvidia bedzie beee, a patrzac na testy to bedzie dobra GPU, 690 i 670 see you ATI:)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Co racja to racja, 680 rozczarował ale 690 i 670 - jeśli wierzyć testom to są mega solidne karty ! Niech tylko jeszcze wyjdzie coś pokroju 660Ti w rozsądnej cenie i o rozsądnej mocy... Ktoś jeszcze kupi AMD w tym roku ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

7870 poniżej tysiaka bedzie jeżeli nV zdominuje rynek... Jeżeli to będzie prawdą z tym 670 i 660 też za*******e się uda to amd będzie łapało się brzytwy i poobniża ceny, co ma po części sens bo ludzie wybiorą to co w danej cenie najwydajniesze.

Link to post
Share on other sites

Walczą ze sobą cenami ? Gdyby tak było to byśmy mieli ceny za maks 1200zł. To jest chyba dla zmyły, w rzeczywistośći te firmy na pewno wszystko uzgadniają miedzy sobą i rynek mają podzielony po połowie. Właściwie każdy ich akcelerator jest podobnych możliwości, w takim samym czasie te same technologie, podobna wydajność, a to nie jest normalne. Gdyby nie uzgadniali ze sobą wszsytkiego to dąrzyły by do dominacji, już dawno zobaczylibyśmy tylko jednego zwyciezce. Tak było kiedyś z 3dfx'em, tu było widać że rzeczywiście firmy nie miały tych samych technologii, jak Nv wprowadziła geforce to bardzo długi okres czasu zajeło wprowadzenie 3dfx'owi rozwiazania TL i ogólnie dorównanie Geforce2, jak już to zrobili było za późno. A tu mam uwierzyć w takie zbiegi okoliczności że zawsze te firmy (Nv i AMD/ATI) wypuszczają w zasadzie to samo, nie ma nawet mowy, to tylko taka szopka przed nami.

Edytowane przez kapral.hicks
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak kupić nową kartę, która po pierwszym uruchomieniu nie wstawała, a jak już raczyła to artefakty, auto-restarty itp. Najlepsze jednak było wysłanie karty na dwa miechy, oni jej nawet nie ruszyli, poprosiłem żeby mi ją odesłali (po ok 10 dniach od telefonu, na mój koszt oczywiście) i sprzedałem ją ze stratą 300zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...