Skocz do zawartości

KEPLER Nvidia GeForce GTX 680: 28 nm


Recommended Posts

Która wg mnie ładnie wygląda i którą chciałbym mięc ?

 

1. GAINWARD Phantom <3 (no homo).

2. Palit (imho miażdży suty Panowie...)

3. ASUS DCuII

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Po to by zagrać i cieszyć w każdej grze a nie wyrzucić tyle siana na gtx680 bo wyszedł nowy bo jaką on nie stanowi przepaść ale w cenie chyba.

 

żałujesz nie grając w 80fps co na swojej też możesz pograć płynnie w 50fps ?

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

No, dałem 1050zł za MSI GTX 570 PE/OC TF III, za miesiąc jeszcze (na lapku może bym wytrzymał :P) kupił bym po obniżkach 580ki, albo w ogóle 660ti/670 dokładając tę sensowną ilość $...

Inna sprawa, że mogłem po prostu brać Radeony 78xx, ale uznałem że jak jest taka okazja to biorę...

Link to post
Share on other sites

TEST:

 

NVIDIA GeForce GTX 680 and MSI R7970 Lightning

 

http://www.legitreviews.com/article/1887/1/

 

 

We brought you performance numbers on a 5760x1080 2D panel setup and showed you that that the NVIDIA GeForce GTX 680 had no problems hanging with the fastest factory overclocked AMD Radeon HD 7970 that money can buy (The MSI R7970 Lightning is $100 more!). If you are looking for a graphics card for a triple-monitor setup today, we have no reservations recommending the NVIDIA GeForce GTX 680!

 

With the GeForce GTX 680 you run a triple-monitor setup for less money with great performance and features that AMD doesn't offer with Eyefinity!

 

jak to sie wszystko zmienia....

 

680 rulez!

Edytowane przez serafin1
Link to post
Share on other sites

GTX680 mnie osobiście rozczarowuję jeśli chodzi o wydajność w rozdzielczości 2560x1600. FHD, w niektórych grach nie ma aż tak dużej przewagi, po za tym będzie droższy, Generalnie te wyniki pewnie będą lepsze, gdy tylko pojawią się chłodzenia w wersji niereferencyjnej.

Edytowane przez Lowrey
Link to post
Share on other sites

GTX680 mnie osobiście rozczarowuję jeśli chodzi o wydajność w rozdzielczości 2560x1600. FHD, w niektórych grach nie ma aż tak dużej przewagi, po za tym będzie droższy, Generalnie te wyniki pewnie będą lepsze, gdy tylko pojawią się chłodzenia w wersji niereferencyjnej.

Słabe wyniki w rozdzielczościach wyższych niż FHD, to głównie powód 2GB pamięci. GTX 680 jest tańszy od HD7970.
Link to post
Share on other sites

Słabe wyniki w rozdzielczościach wyższych niż FHD, to głównie powód 2GB pamięci. GTX 680 jest tańszy od HD7970.

Will see:-) Tańszy, bo to referent, choć sklepy pokazują co innego. Wyjdą autorskie chłodzenia od Asus'a, Gigabyte, czy MSI w szczególności tego ostatniego, to cena będzie w okolicach 2300-2400zł na początku. Walka będzie na zasadzie cena vs cena, a nie wydajność.

 

Zielony :-)

Edytowane przez Lowrey
Link to post
Share on other sites
Wiesz, że ten Palit i Gainward to jedno i to samo ? :P Ale fakt, ceny miodzio ^^ Niedawno w tej cenie można było szukać HD6950, a i tak było ciężko...

Ten GTX680 - spoko, ale to referent :/ Lepiej czekać...

Co do Gigusia, czekam na Palita - mój faworyt :D No i jeszcze Phantom od Gainward'a

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...