Skocz do zawartości

5.1 logitech x-530 Glosniki


Recommended Posts

Glosniki maja pol roku + gwarancje.

Wszystko ladnie dziala zadnych uszkodzen.

 

propozycje na priva.

koszt wysylki pokrywa kupujacy. posiadam karton itp... odbior w gdyni jak by co

Edytowane przez fafor1
Link to post
Share on other sites

PANIE WYPAD MNIE Z TEGO TOPIKA BO WIDŁAMI PRZEGONIE!!! Własny założyć a nie komuś wchodzić i bezczelnie pisać, że ma się lepsze.

 

Jesli chodzi o lepcze czy tez gorsze to chyba moje sa tansze i tak wiec komus z mniejszym budzetem przypasuje

Link to post
Share on other sites

Właśnie stałem się posiadaczem Creative P5800. I nie mogę na nie narzekać. Z kartą zintegrowaną Realtek dźwięk jest bardzo czysty. Głośniki kupione za 80zł. Nie żałuję jak mam iść i za 120zł kupować jakieś Manty albo Easy Touch -.-

Creative T6160? To już lepiej T6100.

Link to post
Share on other sites

Ruskie radio :D czasami chyba francuskie czy cos :P ale bardzo cicho wiec na noc sie je po prostu wylancza a w dzien nie ma takiej opcji by to uslyszec. PRZYPOMINAM ZE TEN TOPIK NIE SLUZY DYSKUSJI ODNOSNIE KTORE GLOSNIKI SA LEPSZE!

 

!

Edytowane przez fafor1
Link to post
Share on other sites

ja mam te glosniki i mowie wam ze to prawda z tym radiem jest ; ) z przedniego plaskiego glosnika slychac radio ruskie bardzo cicho (neizaleznie od tego jak glosno glosniki sa wlaczone) slychac je chyba tylko w nocy a przynajmniej wtedy jest na tyle cicho ze mozna to uslyszec, oczywiscie jak w glosnikach nie leci zadna muzyka ani nic. radio to w ogole mi nie przeszkadza poniewaz w dzien go nie slychac a w nocy wylanczam glosniki

Link to post
Share on other sites

Jak ja czytam to nie mogę z Ciebie -.- "z przedniego plaskiego glosnika slychac radio ruskie bardzo cicho (neizaleznie od tego jak glosno glosniki sa wlaczone)" ,chwilę później "slychac je chyba tylko w nocy" "w dzien go nie slychac a w nocy wylanczam glosniki"

 

Skoro wyłączasz to skąd wiesz.. Ściema i tyle jeszcze określanie jako ruskie radio -.- Dla tych co uważają że to prawda ,niech nagrają to a nie piszą fałszywe zeznania (Za dużo W11) -.-

Edytowane przez bard0x
Link to post
Share on other sites

Nie mam do Ciebie urazy, ze mi nie wierzysz bo sam nie wierzylem :) jak w nocy przegladam internet to mam wlaczone glosniki ale nie slucham niczego i wtedy slychac to ruskie radio. Raz mialem wrazenie ze mowia po rusku innym razem wydawalo mi sie ze po francusku. Poza tym ja chce te glosniki sprzedac wiec po co mial bym sobie robic pod gorke i oisywac takie wady :P jak chcesz to ci je sprzedam i sam sobie zobaczysz : )

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...