Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ponieważ o słuchawkach za bardzo nie mam pojęcia, zgłaszam się z pytaniem o pomoc :P.

 

Prosiłbym o polecenie słuchawek, zastosowanie do muzyki oraz gier. Jak dotąd miałem zwykle słuchawki zamknięte i jakoś bardziej mi przypadły, no ale jeśli otwarte są lepsze to proszę również polecać. Aktualnie mam Sennheiser HD215 oraz do rozmów na skype itp. Razer Chimaera.

 

Budżet: około 700zł

 

Co do karty, mam taką jak w sygnie. Kupiona była w promocji, żadne cudo to nie jest, ale jeśli starczy to dobrze, jeśli trzeba będzie wymienić, to trudno. Zależałoby mi jednak aby karta posiadała, bo podłączam pod kino domowe kiedy oglądam jakiś film.

 

Budżet: Tyle ile będzie trzeba.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

I nic lepszego się nie znajdzie przy moim budżecie, czy po prostu nie ma sensu przepłacać :P? Jak z kartą dźwiękową zamieniać czy zostawiać?

 

btw. Nie wymagam mikrofonu w słuchawkach.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że jest coś lepszego - choćby Superlux HD 668b. Do tego karta Audiotrak Maya U5 i masz super duet.

 

Napisz na mp3store - tam Ci dobrze doradzą z takim budżetem.

Edytowane przez Eklerek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Audiotrak Maya U5 jest podłączana na usb ? Jak to się ma do jakości pomiędzy PCI? Co prawda o audiotraku słyszałem dużo dobrego, ale za razem o kartach dźwiękowych na usb naczytałem się złego. %-)

Link to post
Share on other sites

No jeśli nie utracę w ten sposób na jakości to rzeczywiście duży plus :). Jednakże coś ciężko z dostępnością w polsce w mp3 store jak i na allegro znalazłem jedynie http://allegro.pl/audiotrak-prodigy-cube-karta-dzwiekowa-zewn-i-dac-i2194672744.html to jakaś okrojona wersja, czy może nowsza, albo starsza?

Link to post
Share on other sites

Różnią się dźwiękiem, ale czy na korzyść czy niekorzyść? Czy po prostu jest inny, ale jest równie dobry, myślę, że po przejściu z creative'a i tak będzie spory przeskok. No zobaczę, jakoś nie lubię z ebay'a zamawiać :/, zawsze jakieś problemy, cena cube'a mi pasuje i byłbym w stanie zapłacić jeśli byłoby to opłacalne :P. No nic to dzięki wielkie, jeszcze poczekam ewentualnie na jakieś dodatkowe propozycje słuchawek :). Plusiki dałem.

Link to post
Share on other sites

Dźwięk jest z tej samej "półki", ale tak jak napisałeś - jest po prostu inny.

Do Superluxów bardziej pasuje Maya, a kupowanie przez ebaya to nic trudnego. Wpłacasz kase na paypal i kupujesz. W ciągu tygodnia DAC przyjdzie prosto z Korei :)

A te oferty na allegro to i tak pewnie to będzie wysyłane z Korei, a cena wyższa.

 

Bierz Maye + HD 668b :)

Link to post
Share on other sites

Wiem jak ebay działa, ale jak jeszcze w UK mieszkałem to po prostu zraziłem się i dlatego teraz tak średnio mi podchodzi :D. No ale mówię, że wstrzymam się jeszcze może inne opcje się znajdą niż te Superlux'y, bo jak tak czytam recki to trochę kiepskie wykonanie, ale jakość dźwięku bardzo dobra.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...