Skocz do zawartości

[Sprzedam]Core i7 920 D0 BOX + Rampage II Extreme BOX


Recommended Posts

Witam.

Z powodu planowego przejścia na nową podstawkę mam do sprzedania kilka elementów komputera z mojego obecnego komputera.

 

1. Płytę główną LGA1366 :

Rampage II Extreme z wgranymi najnowszymi BIOSami (2101).

Do płyty dołączam oryginalny BOX oraz większość dodatków.

Są jednak z nią dwa problemy :

1) Posiada uszkodzoną wtyczkę od LCD Postera (sprawdzane na innym) i wyświetlane przez nią informacje wyglądają tak : LINK,

2) Nie działa jedna z wtyczek na dodatkowe wentylatory (z mojej winy).

Oprócz tych dwóch rzeczy płyta w 100% sprawna. Wymienione problemy nie wpływają w żadnym stopniu na stabilność jej działania.

 

Dołączam zdjęcia dodatków (Zdjęcie 2) oraz oryginalnego pudełka (Zdjęcie 1) : Zdjęcie 1, Zdjęcie 2.

Kartka z drugiego zdjęcia, to dowód zakupu, jest wystawiony na dzień 16.02.2009r (3 lata gwary minęły niedawno http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/sad.gif).

Do płyty (oprócz tego co na zdjęciach), zostaną dołączone 4 przewody SATA, biały Q-Connector oraz LCD_Posterer (jest on sprawny, a problem robi wtyczka - jak już wcześniej pisałem).

 

Cena : 460 zł

 

2. Procesor :

i7 920 D0 wraz z oryginalnym pudełkiem oraz, nieużywanym chłodzeniem.

Na standardowym napięciu (i 4 rdzeniach/8 wątkach pracujących) robi ~3,77GHz : LINK, i tyle właśnie mam ustawione na co dzień.

Nie wiem czemu CPU-z nie umie odczytać prawidłowego napięcia, przy regulacji Offsetem (na w/w screenie jest to + 0,00625V, czyli krok minimalny).

 

Wartości do jakich udało mi się podkręcić tego procka (na w/w płycie) :

4,2GHz : LINK,

4,3GHz : LINK,

4,4GHz : LINK,

4,733GHz : LINK.

Zaznaczam od razu, że nie uznaję sprawdzania stabilności takich relatywnie wysokich częstotliwości programami typu LinX/OCCT. Dla mnie wystarczy, że przejdą na nich benchmarki.

 

Dołączam zdjęcia pudełka, instrukcji, BOX-owego chłodzenia oraz zbliżenie na numer Batch (Zdjęcie 3) :

Zdjęcie 1, Zdjęcie 2, Zdjęcie 3.

 

Cena : 590zł

 

Dla ścisłości : Na załączonych zdjęciach nie widać sprzedawanych tutaj części, gdyż wciąż je użytkuje.

Części preferowałbym sprzedać jednej osobie, ale oczywiście istnieje opcja sprzedaży poszczególnych elementów zestawu (jeżeli znajdą się jednocześnie kupujący na płytę główną oraz procka).

Ceny w takim przypadku zostały podkreślone.

 

Ceny nie podlegają negocjacji, brak opcji Allegro.

Daję 2 tyg. gwarancję rozruchową na każdy z przedmiotów.

Za przesyłkę płaci kupujący.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez agent_x007
Link to post
Share on other sites

Chłodzenia używam TRUE. Napisałem, że sprzedaje procka z oryginalnym pudełkiem oraz "nieużywanym chłodzeniem", nic nie piszę, że procek jest nowy. Natomiast potwierdzenie, że chłodzenie BOX jest nieużyte, masz na Zdjęciu 2 (z sekcji o procku).

 

Po za tym czytając dokładnie, doczytałbyś fragment :

Dla ścisłości : Na załączonych zdjęciach nie widać sprzedawanych tutaj części, gdyż wciąż je użytkuje.

Czytaj : Oczywiście został on użyty do zrobienia screenów ;), czyli jest używany.

 

Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości.

 

@RPRT07, dla niektórych taniocha, to wciąż za drogo...

Edytowane przez agent_x007
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...