Skocz do zawartości

MSI ATi Radeon HD4350 512MB TDP25W Idealny do HTPC, pasywna


Recommended Posts

Witam

Na sprzedaż mam kartę graficzną MSI ATi Radeon HD4350 512MB DDR2/64bit

Nazwa kodowa RV710

Jednostki cieniujące 80

Taktowanie rdzenia 600 MHz

Taktowanie pamięci 500 MHz

Rozmiar pamięci 512MB

Typ pamięci DDR2

Magistrala 64 bit

TDP 25 W

Karta pasywna idealna do HTPC oraz komputerów biurowych.

Cena: 55zł + kw

można negocjować, więcej na priv lub gg

Link to post
Share on other sites

Nie chcę się czepiać ale na Allegro można kupić (wiem bo sam ostatnio kupiłem) 8400GS za 45zł. I to nie używany model ale nowy. Karta o bardzo podobnej wydajności. Nie wiem czy uda Ci się tego Radeona za tyle sprzedać. Szczególnie że tych 8400GS koleś ma jeszcze do sprzedania z 70...

 

No ale powodzenia.

Link to post
Share on other sites

@up no i odstraszyłeś mu klientów :D ja kuzynowi za 60zł kupiłem 8600gt :]

To ja ostatnio kupiłem też 8600 (jako zastępczą) z chłodzeniem Zalmana za 50zł :D

 

Odnośnie tematu: po prosu wystaw na licytację, albo jak zależy ci na czasie zejdź trochę z ceny

Edytowane przez Reavii
Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem dla kaijitsu i jego oferty ale ostatnio zakupiłem GF 9500GT za 67zł z odbiorem w moim mieście a jak wiadomo ten gf zjada 4350. Twoja karta zupełnie nie nadaje się do nowych gier, nawet w niskich rozdzielczościach.

Link to post
Share on other sites

A pomyślał ktoś, że ta karta nie jest do gier? Używałem jej w HTPC do filmów FullHD, neta. Wybrałem ja ze względu na niskie TDP 25W oraz pasywne chłodzenie. karta jest chłodna, nie bierze dużo prądu i spełnia swoje zadanie w 100%. Żadna karta z 64bitową szyna pamieci nie bedzie sie nadawac do grania! Więc proszę o zaprzestanie wypisywania durnych komentarzy. Cena nie jest ostateczna, jest wyraźnie napisane - do negocjacji.

 

Edit1 - karta jest zarezerwowana do czwartku/piątku. Jeśli klient się rozmyśli dam zniżkę 10zł. Pozdrawiam

 

SPRZEDANE

Edytowane przez kaijitsu
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...