Skocz do zawartości

Komputer GTX 570 i5-2500k PLN 2900


Recommended Posts

NIE SPRZEDAJE NA CZESCI, nie chce skonczyc z czyms czego potem nie bede mogl sprzedac, w razie pytan zostawic wiadomosc na gg. 4872731. zostawic wiadomosc a nie czekac az bede dostepny bo mam problemy z netem, wiec bede staral sie logowac przynajmniej raz dziennie i odpowiadac na ewentualne pytania.

 

Witam sprzedam PC. mam go jakos od wakacji. Karta graficzna w ramach reklamacji zostala wymieniona na nowa jakos na poczatku roku. Komp dziala pieknie. Wszystko chodzi mi na maxa orpocz Metro antyalasingu czy czegos takiego i widzmina z uberprobkowaniem.

 

Procesor: Intel Pentium i5-2500k 3,3 GHz

Wentylator pod procka: SilentiumPC Fortis

Płyta główna: Gigabyte GA-P67A-UD3-B3

Pamięć: 4BG 2x2 DDR3 1600MHz A-data Gaming Dual CL9

Dysk Twardy: Samsung 1 TB 7200 rpm 23 MB cache.

Karta graficzna: MSI GTX 570 Twin Frozr III 1280DDR5 Power OC 770/4000

Nagrywarka: DVD-RW Dual Layer

Zasilacz: Corsair TX 650 W

Obudowa: Silentium PC Brutus 410

 

2900 zł

 

Z kompem wszystko ok, chce sprzaedac bo juz mnie gierki nie kreca tak jak kiedys. Najlepiej jak by ktos z okolic trojmiasta sie tutaj po niego pofatygowal :P Kontakt na gg 4872731 lub pisac na priva (njlepiej jednak gg) posiadam chya wszystkie kartony. pc na gwarancji z grala

bump

Edytowane przez fafor1
Link to post
Share on other sites

moze, tylko caly sprzet chcial bym sprzedac za 2900 wiec ceny musza byc jakos proporcionalne. o jakiej mowimy?

 

edit edit edit: za 300 zł do zestawu dorzuce glosniki 5.1 logitecha x-530 i monitor samsung SyncMaster 2043 NW. Glosniki maja pol roku monitor troche stary (widac po ekranie czy tam matrycy) :P A jak ktos lubi okazje to mam jescze fotel prezesa czarny syntetyczny :D

Edytowane przez fafor1
Link to post
Share on other sites

moze i kazdy chce sobie zlozyc sam ale w tej cenie to bardzo wydajny komp bez zadnych niepotrzebnych drogich obudow czy szybkich dyskow. nie wiem czy mozna kupic cos wydajniejszego za ta cene.

Oczywiście masz rację, tylko weź pod uwagę, że ja np. wolałbym wymienić samą kartę graficzną, a nie cały komputer - mniejszy koszt, a reszta mojego sprzętu jeszcze spokojnie daje radę. Dlatego wiele osób (w tym np. ja) odpada przy takiej ofercie. Moim zdaniem na części miałbyś większą szansę sprzedać.

Problem pewnie byłby z obudową i nagrywarką. Reszta powinna pójść dosyć szybko.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...