Skocz do zawartości

sepmron 140 problem z odblokowanym rdzeniem


Recommended Posts

Po wielu próbach w końcu się udało ;) . Po wyczyszczeniu tablicy dma rozpoczęły się problemy z dyskiem, system nie instalował się prawidłowo wiec zwaliłem to na procesor. To jednak nie były problemy z procesorem, tylko zle wykonany podział partycji. Nie jest to tematem tego wątku więc nie będę się rozpisywał ;). W miedzyczasie wrócił znajomy i podmieniłem procesory, oraz płyty główne. Mój sempron 140 okazał się w pełni sprawny na płycie znajomego( potestowany orthosem). Dziś udało mi się zainstalować system po naprawie dysku twardego i potestowac cała platformę. Wszystko chodzi bez zarzutu. :D:D:)

 

Dziękuje wszystkim za wsparcie i dobre rady. Najprawdopodobniej pomogło wyczyszczenie tablicy DMA, ale są też szanse że inny procesor na mojej płycie głównej też mógł mieć znacznie przy powrocie do defaultowych ustawień.( choć wydaje mi się, że nowy procesor zrobił dokładni to samo co wyczyszczenie tablicy DMA, ale to takie moje subiektywne odczycie lajkonika :D;))

Link to post
Share on other sites

Niestety moja radość okazała się przedwczesna. 2 dni pochodził system dobrze a potem znow blue screny... Wkurza mnie to, że tak naprawdę już nie wiem co jest uszkodzone. Zaczynam sie skłaniac do płyty głównej, albo dysku(choć on był testowany troche i wszystko wyglądało dobrze).

 

Procesor nadal jest podejrzany, ale rece juz mi troche opadają...

 

tu jest link do zdjecia z blue srecena, niestety nie wiele moge odczytać z tego komunikatu

http://img340.imageshack.us/img340/6097/zdjcie016h.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...