Skocz do zawartości

PlayStation Move / kilka pytań /


Recommended Posts

Witam!

 

Mam do was pytanie planuje zakupić PlayStation Move który jest tak wielce zachwalany jaki to fajna zabawka nie jest więc pora to sprawdzić i tutaj moje pytanie jeżeli będę chcieć grać np we 2 to potrzebuje 4 tę świecące "pały" czy wystarczą dwie + kamerka ?

Link to post
Share on other sites

 

Zachwalany? PlayStation Move oraz technologia 3D to dwa największe niewypały Sony minionego roku. Marketingowa papka niepotwierdzona żadnymi hitami. Oszczędź sobie zawodu. Nie inwestuj...

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Tzn z tego co słyszałem to można się fajnie "pobawić" przy piwku ;) przynajmniej jakiś ruch (kcal się trochę spali) nie wiem własnie jak to wygląda tak naprawdę ale ten filmik też wygląda naprawdę nieźle :) btw: według Ciebie lepszy KINECT ?

Link to post
Share on other sites

Nic nie jest lepsze...

 

Sony przed premierą Move obiecało ogromne wsparcie tej technologi. Hity, mini gierki i tak dalej. Mamy rok 2012 i... cisza. Totalna cisza. Sony przeskoczyło na Vitę i zapomniało o obietnicach. Najbardziej zakurzone urządzenie na świcie w 2011 roku to kontroler Move.

 

10-20 godzin "zabawy" i koniec.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak. I nie jest to tylko moja opinia. Po prostu samo Sony wypięło zadek na Move: marketing -> obietnice -> ogromna sprzedaż -> brak tytułów -> premiera PlayStation Vita -> koniec Move. Historia znana nam z PSP.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...