Skocz do zawartości

Recommended Posts

Symbian to trup. Live jest niemal pod każdym względem lepszy od Vivaz'a. lepszy ekran, więcej pamięci, szybszy procesor, dłuższy czas pracy. Naprawdę nie ma co się zastanawiać nad starym dziadem skoro możesz mieć całkiem przyzwoity tel.

Link to post
Share on other sites

@Igoruss

Tylko mi zależało na dobrym aparacie, a ten U5 robi dużo lepsze zdjęcia. Dlatego pytam, czy to jest naprawdę takie dziadostwo, w końcu 720 Mhz i jakieś tam power gpu to nie tak słabo.

Nie interesują mnie przeglądarki, ch**e-muje itd. Dla mnie telefon ma dzwonić, robić dobre foty (z aparatem to rzadko chodzę) i robić za nawigację...

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Z nawigacją na andka masz więcej opcji (zia darmo). Dobry aparat w telefonie to pojęcie z deka abstrakcyjne. Optyki w telefon dobrej nie wsadzisz (nokia z carl zeissem to chyba jedynie słuszny wybór), a wielkość pikseli tego faktu nie poprawi, więc nie weim czy nie lepiej byś wyszedł na kupnie dobrego telefonu (na którego nie będziesz pomstował po jednym dniu uzytkowania) i pocket aparatu do 200 zcio który zapewni Ci zdecydowanie lepszą jakość zdjęć niż telefon.

Link to post
Share on other sites

Nie interesują mnie przeglądarki, ch**e-muje itd. Dla mnie telefon ma dzwonić, robić dobre foty (z aparatem to rzadko chodzę) i robić za nawigację...

Hmm to może Nokia N8 - chyba najlepszy aparat w telefonie i bardzo dobra darmowa nawigacja Nokii, tylko że ona trochę przekracza budżet
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Żeby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj.

 

Poszukuje telefonu do ok 550zł i mam dylemat odnośnie kilku modeli...

 

Motorola Mielstone (pytanie jak się ma sprawa ze sliderem ponieważ często w slide jest problem z taśmami)

Sony Live

Sony Xperia neo v

Motorola Deffy

 

Które z tych telefonów będzie najlepszy? Czy może macie jakieś własne sugestie?

Link to post
Share on other sites

Mogę Ci polecić Xperia Neo V. Zgodnie z poleceniem większości użytkowników kupiłem ten telefon i jestem zadowolony. System śmiga fajne i płynnie, jedynie do czego mogę się przyczepić to trochę trzeszcząca obudowa ale tak poza tym to jest to bardzo fajny telefon.

Link to post
Share on other sites

Witam. Żeby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj. Poszukuje telefonu do ok 550zł i mam dylemat odnośnie kilku modeli... Motorola Mielstone (pytanie jak się ma sprawa ze sliderem ponieważ często w slide jest problem z taśmami) Sony Live Sony Xperia neo v Motorola Deffy Które z tych telefonów będzie najlepszy? Czy może macie jakieś własne sugestie?

Możesz zdradzić, gdzie są te telefony w takiej cenie, chyba że używki szukasz?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Waszym zdaniem 500 za nowy htc desire (brandowany przez jakiegoś angielskiego operatora) to brać i nie pytać o dane ciężarówki z której wypadł ;), czy jest może jednak jakiś haczyk?

 

Niekradziony jakby ktoś za szybko czytał :P

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...