Skocz do zawartości

jaka płyta pod i7 2600K


Recommended Posts

Witajcie :)

 

 

Szukam płyty pod procesor i7 2600K. Obecny Asus P8P67 Pro mialem w rev.1 i miał błąd fabryczny.

 

 

Niestety tych płyt nie ma już w zapasach ani magazynach samego producenta więc z serwisu powiedzieli mi że mogę wybrać inną płytę w tej cenie co kupowałem pierwszą!!!!! :D wow! :D

 

 

Więc pytam się Was, Benchmarkowicze, jaką płytę wybrać za bagatela 600zł!!!! albo/lub może jakąś tańszą jeśli takowa istnieje i jest dobra do OC w/w procesora i jest wydajna....

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

Proszę o sugestie :)

Link to post
Share on other sites

za 600 stów nic dobrego niekupisz ,chyba że jesteś desperatem to bież

hmm tzn oO

 

A ta płyta musi być z Asusa? Jeżeli nie bież np. Asrock Fata1ty, lub MSI (np. P67) GD80

nie musi byc asus ale zeby dawal rade w OC :) , dzieki :P

 

napewno nie plecam asusa z chipem Z68 restarty ,dual boty

ok dzieki :)

 

jakies inne opcje? ;)

Edytowane przez maro0724
Link to post
Share on other sites

Za 500zł masz ASRock Z68 Extreme 3 Gen3.

 

Bardzo popularna i polecana płyta. Ma dosyć przyzwoitą sekcję zasilania. Dobrze się na niej podkręca także dzięki porządnemu UEFI.

Ja swojego 2500K podkręciłem do 5.0GHz bez ekstremalnych ustawień napięcia. Bardzo dobra płytka za niezbyt duże pieniądze, a na pewno jest to płyta do OC.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Za 500zł masz ASRock Z68 Extreme 3 Gen3. Bardzo popularna i polecana płyta. Ma dosyć przyzwoitą sekcję zasilania. Dobrze się na niej podkręca także dzięki porządnemu UEFI. Ja swojego 2500K podkręciłem do 5.0GHz bez ekstremalnych ustawień napięcia. Bardzo dobra płytka za niezbyt duże pieniądze, a na pewno jest to płyta do OC. Pozdrawiam.

spoko ale kolega wyzej pisze ze wystepuja restarty na Z68.....czyzby tylko na asusie :co: :->

 

mam na oku taka... http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=Z68%20Extreme4%20Gen3 co sadzicie? :)

Edytowane przez maro0724
Link to post
Share on other sites

teraz to juz daj se spokuj poczekaj dwa trzy miesiace wyjdzie nowe Z77.

ok ale kompa mam w czesciach w serwisie i tam 2-3 miechy nie beda go trzymac i wsumie bym juz go zlozyl :P:D xD

 

http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-z68xp-ud5rev_10/advantage/ wybrałem ta ostatecznie. :)

 

 

jednak wole solidniejsza firme ;)

Edytowane przez maro0724
Link to post
Share on other sites

No nie wiem czy MOBO to ona jest solidniejsza... :/

moze i nie, ale z asrocka kiedys nie bylem zadowolony wiec teraz wybralem GB. zobaczymy jak bede OC robil czy sa jakies problemy....najwyzej wymienie znowu....choc wolalbym uniknac takiej sytuacji -.-

Edytowane przez maro0724
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...