Skocz do zawartości

Dobry sprzęt do komputera.


Recommended Posts

Powiem Ci tak, że super wymagający nie jestem. Po prostu przy trochę głośniejszej muzyce żeby mi nie trzeszczało. Teraz mam takie najtańsze za 50 zł także każda zmiana będzie dobra :). Budżet nie określony, chciałbym nie wiem tak w 400 zł maksymalnie wyrobił. Kartę mam zintegrowaną płyta: MSI G31.

Link to post
Share on other sites

no to masz dwie opcje - zainwestować w coś komputerowego, jak np microlaby, czyli kupić gotowe, jakieś super nie będzie, ale uszy przy tym nie zwiędną

 

druga opcja odnosi się do tego, co napisałem wyżej, ale to jak już lubisz muzykę i sprzęt, tzn zacząć od kolumn, potem wzmak, potem DAC, często trafiają się okazje na allegro, ja np świeżo wyjąłem pierwszorzędne Pioneeerki (zastąpiły poprzednie duale), paczki warte dobrego kafla, ale gość je zdemolował, dał do naprawy jakiemuś barbarzyńcy, który krzywo założył cewki i mu brumiały to sprzedał... za 3 stówki, a ja dałem jeszcze 3 dychy za poprawienie tych cewek

podobnie sprawa miała się ze wzmakiem, dałem 4 i pół stówki za sprzęt warty 6-7, a jest w idealnym stanie, trzeba szukać, niemniej nie każdy to lubi/chce mu się

Link to post
Share on other sites

Za tyle to mógłbyś pouszkać Microlabów Solo1 + na allegro Creative X-Fi Music (jednak tu nie wiem jak jest ze steronwikami pod systemy 64bitowe)

Niestety osotanio ciężko wyrwać dobrą dźwiękówkę w dobrej cenie (nowego dxa można było kupić za 170zł), nie kupuj tylko żadnych kart pokorju audigy se czy innych wynalazków

na Daca na pewno nie starczy z głośnikami

 

Gdyby tanmten zestaw okazał sie za drogi możesz też szukać Modecomów HF32

 

no chyba że chcesz koniecznie 2.1

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...