Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najlepsze słuchawki do gier to te muzyczne. Tak samo z tych dwóch to tylko Superlux hd668b osobiście wybrał, mając pod uwagę jakie źródło się posiada.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

 

 

Kossy były niezłe w tym przedziale cenowym, zanim na rynku pojawił się Superlux. Superlux spokojnie konkuruje ze słuchawkami za 500 zł.

No może nie do 500zł, bo już przegrywają z CAL!, Shure SRH240 (w kwestii średnicy), SRH440 (w kwestii ogólnej), a to tylko parę modeli.

 

@up: To są słuchawki półotwarte/owarte, mają fajną scenę, ale dużo im brakuje.

Link to post
Share on other sites

jak się patrzy na superluxy HD 330 to wypisz wypaluj świetne beyerdynamic 770, tylko wersja made in china  :D

Dokupisz welurowe pady  i będzie git. 

Za kossy to tylko używane, nowe to chybiony pomysł. 

 

Saiya-jin
HD-330 są moim zdaniem lepsze od CAL. Nie wspominam nawet o kwestii wykonania, bo to zupełnie inna liga.

Jak to inna liga ? HD 330 też ma przeciętne wykonanie żeby nie powiedzieć dosadniej, ale stosunek cena/jakość nie mam zarzutów. 

Edytowane przez Hearthland93
Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o dźwięk, nie wykonanie. :) Te w Aurvanach jest słabe.

 

EVO to bardzo ciemne i słabsze sluchawki, jaki masz budżet?

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

Do 400 zł, ale chce kupic 2szt (jeden dla panny na prezent tez do gier) i mikrofon do tego (zalman 2x25zl) wiec wychodzi 350 zl na 2 sluchawki. HD 330 są w cenie Kossów. Sadzicie, że bedzie to dobry wybór. Wyglądają solidnie, ale nie wiem jak z brzmieniem.

Edytowane przez contract
Link to post
Share on other sites

No jak masz słaby przewód i słabe same jacki to padnie łatwo.

 

Do 350zł to ja bym wziął SRH240 sobie i Maxell Retro DJ dla panny.

 

//Bądź mniej tendencyjny, zachodzą podejrzenia o ograniczanie się do jednej marki --Shure

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

 

 

//Bądź mniej tendencyjny, zachodzą podejrzenia o ograniczanie się do jednej marki --Shure

Przecież napisałem, że dla siebie. :( Już nie mogę czegoś lubić? Muszę być taki sztywny i wybierać dla siebie słuchawki, które są dobre, ale mi się nie podobają? :(

 

No dobra, w takim razie:

HD330, HD660, HD681

CAL!

K414, 518DJ, K520

SHP5401, SHP2700

Koss Porta Pro

SJ55

HTX-7

Shu... a nieważne już...

 

@Up: Jak widać nic nie wyniosłeś.  :facepalm: 

 

Każdy pisze, że Superluxy lepsze, jakieś tam lepsze, ale Ty dalej w zaparte, że jednak nie. Bo gdzieś wyczytał w zapewne sponsorowanej recenzji, że mają lepszą przestrzeń... Ja dla Panny radziłbym coś modnego, typu HTX-7 czy Maxelle właśnie.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...