Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ktoś chce obudowę do 150 zł a Ty się pytasz o to czy nie może dorzuć niemal drugie tyle? ;/

Ja lubie się tak czasami zapytać xD

 

Ten Kontroler obrotow jest na 2 wentylatory czy na 1 ?

Jest na dwa wentyle. Trzeci wentyl podpina się pod mobo i też można nim sterować chyba. Tylni jest bezpośrednio podlączony do zasilacza.

 

Rzeczywiście, że szkoda że nie ma usb 3.0 na przedzie ale ciul z tym. Jak mam dysk przenośny podpięty do tylnego usb 3.0 i też będzie ;/

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z niej. Mało brakło i bym wziął Aerocoola, brzydala i do tego w ogóle gorszego xD

Link to post
Share on other sites

Ja za 2 tygodnie kupuje ZALMAN Z9 Plus, jest najlepsza do 200zł, w testach wypada najlepiej (najmniejsza temp. podzespołów) w tym przedziale cenowym. Obudowa posiada 4 wentyle z czego 3 są LEDowe, jest ładna, przewiewna, duża i solidna ;)

Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

@ UP

... i ma wyłamywane śledzie, głośne wentylatory i brak filtrów na górze i z boku ;) To, że najlepiej wypada w wentylacji komponentów nic nie znaczy skoro co kilka dni będziesz musiał czyścić kompa z kurzu ;)

Link to post
Share on other sites

Niestety, ale jak ktoś posiada sprężarkę to chyba nie jest problemem zejść na dwór z PC i go raz na tydzień przedmuchać :)

 

PS. Dlaczego w ogóle na nasz rynek trafiają obudowy z wyłamanymi śledziami ? Np. na YouTube jak prezentują i recenzują obudowę to śledzie są na swoim miejscu.

Edytowane przez EvilOverlorD
Link to post
Share on other sites

Niestety, ale jak ktoś posiada sprężarkę to chyba nie jest problemem zejść na dwór z PC i go raz na tydzień przedmuchać :)

za******y pomysł ... zwłaszcza, że wentylatory w komputerze tego nie wytrzymają -.-

 

PS. Dlaczego w ogóle na nasz rynek trafiają obudowy z wyłamanymi śledziami ? Np. na YouTube jak prezentują i recenzują obudowę to śledzie są na swoim miejscu.

Wyłamane a wyłamywane to różnica. W każdym bądź razie każda nowa obudowa ma śledzie na miejscu, jednak w momencie jak zamontujesz jakąś kartę rozszerzeń PCI-E/PCI to już śledzi ponownie nie założysz.
Link to post
Share on other sites

@ UP ... i ma wyłamywane śledzie, głośne wentylatory i brak filtrów na górze i z boku ;) To, że najlepiej wypada w wentylacji komponentów nic nie znaczy skoro co kilka dni będziesz musiał czyścić kompa z kurzu ;)

Dlatego weź brutuso-brzydala ;)

 

Gdyby nie chłodzenie boxowe to w ogóle nie było by NIC slychac. Brak filtów i wyłamywane śledzie to oczywiście wady, ale te drugie mnie na razie nie dotyczą, gdyż warto pomyśleć i nie wyłamywać niepotrzebnie wszystkich śledzi na raz.

Link to post
Share on other sites

@ UP Ok, ale brak filtrów na górze i z boku już akurat poważna wada ;)W Brutusach masz teraz filtry magnetyczne, które możesz sobie przełożyć w razie potrzeby ;)

Na górze akurat jest filtr, tylko z boku nie ma ;/

 

Co do wyglądu no to zależy kto co lubi. No ale jednak Zalman ładniej wygląda. Wiem, że pc nie służy do oglądania, ale lepiej mieć ładną i estetyczną obudowę, a nie skrzynke na klucze i gwoździe.

Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

W przeciwieństwie do Zalmana Z9 to Brutus jest jednak praktyczniejszy i ma więcej miejsca na karty graficzne ;) Do standardowego komputera Brutus w zupełności wystarczy :) No i oczywiście Brutusy są tańsze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...