Skocz do zawartości

Nowa buda pod małą wode


Recommended Posts

Nieco mniej pojemna (498mm vs 524mm w Cm690), o jeden wiatrak mniej, i o jeden dysk twardy mniej sie da wsadzic bez dodatkowych szyn itp.

 

Uwagi: Bez jakichkolwiek modyfikacji istnieje możliwość montażu chłodnicy Black Water Advanced 122 na suficie obudowy, chłodnica Advanced 123 także wejdzie, jednak tu już trzeba by się przygotować nie niewielką przeróbkę obudowy.

Jaką chłodnicę masz zamiar stosować??

Link to post
Share on other sites

Według mnie ten Antec jest do niczego. Nie pomalowany w środku, brak wycięcia w tacce pod płytę w miejscu gniazda CPU, przewiew mógłby być lepszy, no i do tego zasilacz musi być zamontowany wentylatorem do góry.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli już coś tak drogiego jak CM Storm to lepiej to -> http://www.reactor.pl/produkt-obudowa-l ... rna,39110/

 

Chłodnica wejdzie do piwnicy i masz jeszcze mnóstwo miejsca na dyski (4) lub wkładasz ją w zatoki 5.25". Jedna wada - jeżeli chcesz ją kupić w miarę przystępnej cenie to musisz się pospieszyć (reactor ma wyprzedaże bo wycofał się z dystrybucji obudów Lian Li).

Link to post
Share on other sites

Storm jest dużo większy (zwłaszcza szerszy).

Dużo większy od czego? Od Lian Li? Zajrzyj do specyfikacji to zobaczysz co jest większe i ustawniejsze. A szerokość jest tu sztucznie napompowana przez boczny wentyl.

Do Storma chłodnice włożysz co najwyżej na sufit (ale taniej do tego wyjdzie Dominator) a do LL wrzucasz ją do piwnicy albo w zatoki.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się mam ją - imo pod WC/LC jest to bardzo dobra buda.

No fajna ale LL bardziej mi się podoba :D

 

edit :

 

Nie ma co zakładać nowego tematu, więc zwalam tu małą wodę :)

 

Swiftech Apogee GTZ...jest ;)

 

XSPC Laing DDC Acrylic Reservoir :P

Swiftech pompa MCP355 12V (Laing DDC 1T + ) :)

Feser Xchanger Double Radiator 240 :P

DangerDen Tube by Feser - 10/16 Clear / UV blue - 1metr :co:

Złączka prosta SM10/16 G1/4 Bitspower :co:

 

Do tego jakieś paliwko i już chyba wszystko.

Chłodzony tylko proc.

Link to post
Share on other sites

nad pompką nie ma się co zastanawiać :P

XSPC Laing DDC Acrylic Reservoir mam tego reza 15 min i układ odpowietrzony ale przy dużych budach lepiej wygląda o tank ja właśnie zamieniam chłodnice faser wypas ja bym brał 360 ale wiadomo większa kasa :oops: co do złączek bitspower to pinkne ale drogie brał bym te

http://www.cooling.pl/black-water-zlacz ... 51835.html

 

wybrałeś same dobre części wiec nie ma w sumie czego się doczepić

 

pozdr

Link to post
Share on other sites

XSPC Laing DDC Acrylic Reservoir mam tego reza 15 min i układ odpowietrzony

Reza chyba jednak ten a co do chłodnicy to faktycznie jeszcze pomyśle.

Zastanawiam się też czy złączki i wąż 10/16 czy 10/13 :P ten gruby się ładnie wygina.

No i mam pytanie, jak się mocuje pompkę do tego rezy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...